Art lenses

Lomography Sanat Lensleri ailesinin ebedi niteliklerini ve her güzel optiğin neler yapabileceğin keşfet. Sana muhteşem galeriler sunup, seni Sanat Lensi Sanatçısı programımızla tanıştıracağız ve Sanat Lenslerinin inceliklerine dalacağız. Klasik portreler, görkemli manzaralar ve sanatsal mimari seni tanımlıyorsa, bu kanalı bir rehber olarak görebilirsin.

Featured in Art Lenses

Petzval LomoAmigo: Rémy Perthuisot ile Rüyamsı bir Gezi

Petzval 58 Bokeh Kontrol Sanat Lensi’nin yeteneklerini deneyimledikten sonra, Rémy Perthuisot bu sefer de farklı bir bakış açısı için Petzval 85 Lens’i test ediyor. Sonbahar manzaraları ve Petzval’e özgü bokeh etkisi ile modern ama sihirli bir görsel hikaye yaratıyor.

İlgili Ürünler

Neptune Convertible Art Lens System
Neptune Convertible Art Lens System

Neptune Convertible Sanat Lensi Sistemi ile her şeye hazırsın. 35mm, 50mm ve 80mm odak uzaklıklarına sahip üç değiştirilebilir lens ile, tek bir lens sistemiyle her çekim ortamına hazır olacaksın.

New Petzval 58 Bokeh Control Art Lens
New Petzval 58 Bokeh Control Art Lens

Tarihi tasarım ile modernizmi birleştiren bu el yapımı lens ile fotoğrafçılığın ilk adımlarını, Rus optikler ile deneyimle, hem de daha önce hiç olmayan bir Bokeh Kontrol Halkası ile birlikte.

Lomo LC-A MINITAR-1 Art Lens
Lomo LC-A MINITAR-1 Art Lens

Benzersiz el işliği ve üstün Rus optikler ile Lomo LC-A Minitar-1 Sanat Lensi, LC-A efsanesinin tam kalbinde yer alıyor.