Bu ülkenin senin için ne ifade ettiğini kadrajına yansıt ve Lomography aşkını tüm dünyaya yaymamıza yardımcı ol: Afganistan, Almanya, Andorra, Angola, Anguila, Antarktika, Antigua-Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Bahamalar, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Belize, Belçika, Benin, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Devletler, Birleşik Krallık, Bolivya Çokuluslu Devleti, Bosna-Hersek, Botsvana, Brezilya, Brunei Krallığı, Bulgaristan, Burkina Faso, Burundi, Butan, Cezayir, Cibuti, Danimarka, Dominik, Dominik Cumhuriyeti, Ekvator, Ekvatoral Gine, El Salvador, Endonezya, Eritre, Ermenistan, Estonya, Etiyopya, Fas, Fiji, Fildişi Sahili, Filipinler, Finlandiya, Fransa, Gabon, Gambiya, Gana, Gine-Bissau, Granada, Guadalup, Guatemala, Guyana, Güney Afrika, Güney Sudan, Gürcistan, Haiti, Hindistan, Hollanda, Honduras, Hong Kong, Hırvatistan, Irak, Jamaika, Japonya, Kamboçya, Kamerun, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kiribati, Kolombiya, Komorlar, Kongo, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Kore Cumhuriyeti, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti, Kosta Rika, Kuveyt, Küba, Kıbrıs, Kırgızistan, Lao Demokratik Halk Cumhuriyeti, Latviya, Lesoto, Liberya, Libya, Lihtenştayn, Litvanya, Lübnan, Lüksemburg, Macaristan, Madagaskar, Makedonya Cumhuriyeti, Malavi, Maldivler, Malezya, Mali, Malta, Marşal Adaları, Mauritius, Meksika, Mikronezya Federe Devletleri, Miyanmar, Moldova Cumhuriyeti, Monako, Moritanya, Mozambik, Moğolistan, Mısır, Namibya, Nauru, Nepal, Nijer, Nijerya, Nikaragua, Norveç, Orta Afrika Cumhuriyeti, Pakistan, Palau, Panama, Papua Yeni Gine, Paraguay, Peru, Polonya, Portekiz, Romanya, Ruanda, Rusya Federasyonu, Samoa, San Marino, Sao Tome ve Principe, Sen Kitts ve Nevis, Sen Lucia, Sen Vinsınt ve Granadalar, Senegal, Seyman Adaları, Seyşeller, Sierra Leone, Singapur, Slovakya, Slovenya, Solomon Adaları, Somali, Sri Lanka, Sudan, Surinam, Suriye Arap Cumhuriyeti, Suudi Arabistan, Svaziland, Sırbistan, Tacikistan, Tanzanya Birleşik Cumhuriyeti, Tayland, Tayvan, Timor-Leste, Togo, Tonga, Trinidad ve Tobago, Tunus, Tuvalu, Türkiye, Türkmenistan, Uganda, Ukrayna, Umman, Uruguay, Vanuatu, Venezuella Bolivya Cumhuriyeti, Verde Burnu, Vietnam, Yemen, Yeni Zelanda, Yunanistan, Zambiya, Zimbabve, Çad, Çek Cumhuriyeti, Çin, Özbekistan, Ürdün, İran İslâm Cumhuriyeti, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda & Şili.

Devam Eden Yarışmalar

 • Lomography'nin 25 Yılı: LomoWall Portekiz

  443 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Portekiz

  En eski kitap evine ev sahipliği yapan Portekiz farklı kültürler, güzel şehirler ve lezzetli pastalarla doludur. En sevdiğin kısım hangisi?

 • LomoWall İspanya

  825 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall İspanya

  O zaman Feria'yı Flamenko dansında öğrendiğin gece Las Ramblas'ı, takımının kupayı kazandığı güne rastlamıştı - bize lezzetli tapas topraklarının anlamını göster.

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall İsveç

  82 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall İsveç

  İsveç, toplam alanın% 9'unu oluşturan toplam 95.700 göle sahip. İskandinav ülkesi hakkında başka ne bilmek gerekir?

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Tunus

  20 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Tunus

  Kozmopolit Tunus şehrinden Kartaca'daki antik kalıntılara kadar bizi Tunus'taki favori yerlerine götür.

 • Lomography'nin 25 Yılı: LomoWall Amerika Birleşik Devletleri

  958 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Amerika Birleşik Devletleri

  Yosemite'deki kırmızı ormanlardan San Francisco'daki teleferiğe kadar ABD, güzel özelliklere sahip engin bir arazidir. Favorilerini göster!

 • Lomography'nin 25 Yılı: LomoWall Arjantin

  305 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Arjantin

  Andés'in karlı zirvelerinden Buenos Aires'in kalabalık barriolarına seyahatlerinde keşfettiğin şeyleri paylaş!

 • Lomowall Vanuatu

  10 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Vanuatu

  Vanuatu bozulmamış mercan resifleri ve zengin deniz yaşamı ile birçok dalgıçı cezbetmektedir. Bizi bu Pasifik ada ulusundaki su altındaki maceraya götür!

 • LomoWall Birleşik Krallık

  974 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Birleşik Krallık

  Galler dağları, İrlandalı cazibesi, İskoç viskisi ve Londra kentinin kalabalık sokakları, bize bu kültürlerin karıştığı yerden öğrendiklerini göster!

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Uruguay

  80 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Uruguay

  Punta del Este'nin meşgul kıyılarından, Cabo Polonio'nun durgunluğuna kadar bizi Uruguay'daki en unutulmaz yerlere götür.

 • Lomography'nin 25 Yılı: LomoWall Brezilya

  237 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Brezilya

  Rio Karnavalı'nda kendini elektrik, renkli ve müzik danslarıyla kaybettin mi? Pozlarını paylaş ve bize bildir!

 • Lomography'nin 25 Yılı: LomoWall Fransa

  1.043 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Fransa

  En sevdiğin küçük bistro, Eyfel Kulesi'ni görmek için en iyi yer veya yazları harcamak için kullandığın güzel chateaux - bize Fransa'nın senin için ne ifade ettiğini göster.

 • Lomowall Sao Tome ve Principe

  Henüz gönderi yok · Devam Ediyor ·
  Lomowall Sao Tome ve Principe

  İğne şeklindeki Pico Cão Grande'den Lagoa Azul lagününün turkuaz sularına kadar, São Tomé ve Príncipe'de görülebilecek nefes kesici manzaraları sergile.

 • Lomowall Pakistan

  2 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Pakistan

  Dünyanın en yüksek çölü olan Katpana Çölü, Skardu, Pakistan'da bulunur. Pakistan'ın geniş manzara ve görkemli camilerinden başka nerelerde eğlenmeliyiz?

 • Lomowall Seyşeller

  5 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Seyşeller

  Hint Okyanusu'ndaki bir takımada olan Seyşeller, pastoral plajlara ve Aldabra kaplumbağaları gibi nadir hayvanlara ev sahipliği yapmaktadır. 115 adasından hangisi favorin?

 • LomoWall İtalya

  980 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall İtalya

  İster Roma'da büyümüş veya sadece Pisa'dan geçmiş ol, dünyanın spagetti başkenti çekimlerini görmek istiyoruz.

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Polonya

  199 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Polonya

  Sakin dağ manzarasından şirin şehir limanlarına kadar, Polonya'daki en sevdiğin yerleri bize göster.

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Yemen

  14 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Yemen

  Tuzun eşsiz lezzetini tat veya Şibam'daki yüksek katlı çamur evlerinin şaşırtıcı mimarisine hayret et, fotoğraflar aracılığıyla Yemen'in en iyi tarafını paylaş.

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Özbekistan

  50 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Özbekistan

  Palov'un lezzetli tadı, karmaşık geleneksel seramik kapları ve Kurash'da görülen rekabetçi ruh --- bize fotoğrafların aracılığıyla Özbekistan'ın yerel rengini göster.

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Venezuela

  42 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Venezuela

  Dünyadaki en yüksek ve ikinci en uzun teleferik olan Mérida Teleferiği'nden, başka hangi nefes kesici manzaralar seni bekliyor?

 • Lomowall Trinidad ve Tobago

  Henüz gönderi yok · Devam Ediyor ·
  Lomowall Trinidad ve Tobago

  Takılmak ya da "liming", Trinidad ve Tobago'da sevilen bir eğlencedir. Gecikmiş bir öğleden sonra paylaşımınla dost yüzlerini bize tanıt.

 • Lomowall Somali

  Henüz gönderi yok · Devam Ediyor ·
  Lomowall Somali

  Laas Gaal'daki Neolitik Çağ'a hayran ol, Mogadishu kristal sularında dalış yap, Lamadaya'nın güzelliğini kullan --- bize Somali'yi pitoresk bir ülke yapan şeyleri göster.

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Slovenya

  57 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Slovenya

  Slovenya'nın en yüksek noktası olan Triglav Dağı'nın stilize edilmiş bir versiyonu Sloven silah katında bulunabilir. Orta Avrupa'daki bu ulus hakkında başka ne öğrenmeliyiz?

 • Lomography'nin 25 Yılı: LomoWall Avustralya

  275 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Avustralya

  Güneşli bir Aus ya da geri gelmeye devam eden bir bumeranglı ol, kangurunun başkenti anılarınızı görmek istiyoruz.

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Senegal

  10 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Senegal

  Mbalax'tan uzakta dans et ve Afrika sanatının etkileyici ayrıntılarına dal. Senegal sanat severler için bir cennettir. Bu Batı Afrika ülkesinde yaşadığın hangi şeyler senin üzerinde iz bıraktı?

 • Lomography'nin 25 Yılı: LomoWall Kolombiya

  101 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Kolombiya

  Kolombiya dünyadaki en zehirli kurbağaya sahiptir. Güzel orkideler, muhteşem futbolcular ve sansasyonel salsa dansçılarıyla dolu bir araziden bize başka ne öğreteceksin?

 • LomoWall Malezya

  164 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Malezya

  Dünyadaki en yüksek gökyüzü köprüsünden Kuala Lumpur'un manzaralarını hayal ediyoruz. Malezya'da başka ne arıyor olmalıyız?

 • Lomography'nin 25 Yılı: LomoWall Çekya

  354 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Çekya

  Bohemya'dan Moravya'ya kadar Çek Cumhuriyeti güzel bir sahne, karakteristik gelenekler ve mükemmel bira ile dolu. Çek maceralarını paylaş - bira ya da benzeri!

 • Lomowall Nijer

  Henüz gönderi yok · Devam Ediyor ·
  Lomowall Nijer

  Nijer Nehri'ndeki altın günbatımından, nadir sincaplara kadar bize Nijer'de çektiğin en iyi sahneleri göster.

 • LomoWall Kanada

  291 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Kanada

  Tüm Kanadalı fotoğrafçılar filmin akçaağaç şurubu içinde ıslandığında daha iyi çıktığını bilir. Tatlı karanfilleri, buz hokeyini ve Niagara Şelalelerinin yarısı paylaş.

 • Lomowall Palau

  Henüz gönderi yok · Devam Ediyor ·
  Lomowall Palau

  Palau, bozulmamış suları ile çevrili, kireçtaşı ve volkanik adalardan oluşan bir takımadadır, zengin deniz yaşamıyla popülerdir. Fotoğraflarını kullanarak bizi su altındaki cennetine götür!

 • Lomowall Papua Yeni Gine

  Henüz gönderi yok · Devam Ediyor ·
  Lomowall Papua Yeni Gine

  Papua Yeni Gine, kültürel ve biyolojik olarak çeşitlilik ile popülerdir. Bize, bu Okyanusya ülkesinde çektiğin dost yüzleri, büyüleyici flora, faunaları ve manzaraları göster.

 • Lomowall Katar

  Henüz gönderi yok · Devam Ediyor ·
  Lomowall Katar

  Katar, modern yapıları geleneksel İslam tasarımlarıyla birleştirerek görkemli bir siluet oluşturuyor. Bu yarımadada objektifimizi hangi yöne çevirmeliyiz?

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Ruanda

  6 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Ruanda

  Ruanda'nın Volcanoes Milli Parkı, dağ gorilleri ve altın maymunlar için bir sığınak olarak hizmet vermektedir. Fotoğraflarınla dağlık manzara ve zengin biyolojik çeşitliliğin tadını çıkarmamıza olanak sağla!

 • Lomowall San Marino

  15 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall San Marino

  Antik duvarları, ortaçağ köyü ve katlı kulelerinin fotoğraflarını paylaşarak San Marino'nun geçmişi yaşatmamıza izin ver.

 • Lomowall Paraguay

  Henüz gönderi yok · Devam Ediyor ·
  Lomowall Paraguay

  Paraguay, nakış ve dantel yapımı, fantastik futbolcular ve yerel sanatlar konusunda gurur duyuyor. Bu Güney Amerika ülkesinde çekilen en iyi fotoğraflarını göster.

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Sırbistan

  84 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Sırbistan

  Tara Milli Parkı'nda kayak yapmak ya da Belgrad çevresindeki gezmek, en sevdiğin noktalar ile Sırbistan'ı görmek istiyoruz.

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Suudi Arabistan

  50 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Suudi Arabistan

  Kutsal Mekke şehrinden Riyad şehrine uzanan kalabalık, Suudi Arabistan'daki anılarını paylaş.

 • Lomowall Umman

  10 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Umman

  Jebel Shams'ın dünyevi manzarasından, Muscat'taki camilerin ihtişamına kadar Umman'ın senin için ne ifade ettiğini bize göster.

 • Lomography'nin 25 Yılı: LomoWall Singapur

  259 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Singapur

  Singapur milli marşını 1000 Singapur Doları banknotun arkasında mikro metin halinde bulabileceğini biliyor muydun? Dünyadaki tek üç şehir devletinden biri hakkında başka ne öğreneceğiz?

 • LomoWall Hollanda

  477 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Hollanda

  İstersen Amsterdam'dan laleler getir, istersen Gouda'dan sevimsiz şakalar getir. Hollanda'nın en sevdiğin parçasını görmek istiyoruz.

 • Lomowall Güney Sudan

  Henüz gönderi yok · Devam Ediyor ·
  Lomowall Güney Sudan

  Güney Sudan, savaşın korkunç sonuçlarıyla yüzleşmeye devam ediyor. Fotoğraflarında yakaladığın öykülerle dünyaya devam eden çatışmayı daha iyi anlat.

 • Lomowall Suriye

  Henüz gönderi yok · Devam Ediyor ·
  Lomowall Suriye

  Suriye'de devam eden savaş yüz binlerce aileyi etkiledi. Fotoğraflarınla, Suriyelilerin karşılaştıkları sorunları, dünyanın daha iyi anlamasına yardımcı ol.

 • Lomowall Surinam

  Henüz gönderi yok · Devam Ediyor ·
  Lomowall Surinam

  Flora ve fauna ile dolu geniş rezervlerden yerli halkın misafirperverliğine kadar, Surinam'ı Güney Amerika cenneti yapan şey nedir?

 • Lomowall İsviçre

  131 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall İsviçre

  Çikolataların rafine edilmiş lezzeti, Alplerin karla kaplı tepeleri ve ortaçağda yaşanan masallar --- İsviçre hakkında en çok neyi seviyorsun?

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Tanzanya

  10 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Tanzanya

  Geniş doğa parkları ve tropikal adaları ile Tanzanya doğa severler için bir cennettir. Fotoğraflarla bu Doğu Afrika ülkesinin harika manzarasını bize göster.

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Uganda

  9 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Uganda

  Uganda'da dağlık bir alan olan Bwindi Milli Parkı, dağ gorilleri için bir sığınaktır. Anlık görüntülerle Doğu Afrika ülkesinin farklı manzarasını ve yaban hayatını şarkılar övmekte!

 • Lomography'nin 25 Yılı: LomoWall Şili

  94 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Şili

  Parlayan buzullardan tozlu çöllere kadar Şili, kendi başına bir gezegen. Neyin keşfedildiğini bize göster.

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Zambia

  2 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Zambia

  Zam-rock'ın saykodelik ritimini dinleyerek, Victoria Falls'ın güzelliğini merak ederek, Nsima'nın yemeğini paylaşarak --- Zambiya'nın yerel renginin tadını çıkarmanın en iyi yolu nedir?

 • Lomowall Vietnam

  137 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Vietnam

  Hội An antik kenti ile Hạ Long Körfezi'nin büyüleyici mağaraları arasında bizi Vietnam'daki en sevdiğin yerlere götür.

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Zimbabve

  3 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Zimbabve

  İyi korunmuş milli parklarının yanı sıra Zimbabve, benzersiz taş ile inşa edilmiş olan ortaçağ kenti kalıntıları ile ünlüdür. Bu Afrika ülkesinin farklı manzara keyfini çıkarmanın en iyi yolu nedir?

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Rusya Federasyonu

  268 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Rusya Federasyonu

  İster Trans-Sibirya Demiryolları üzerinden, ister Moskova'nın bir yerinde olsun, fotoğraflarında Rusya'yı görmek istiyoruz.

 • Lomowall Tayland

  249 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Tayland

  Muhteşem saraylar, beyaz kumlu plajlar ve hareketli gece hayatı Tayland'ı gerçekten şaşırtıcı bir Asya ülkesi yapar. Fotoğraf makinenle bizi birçok küstahlığın etrafında gezdir!

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Slovakya

  124 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Slovakya

  Bratislava'daki kafe dolu Eski Kent'ten, Bojnice'deki rüya gibi kaleye bizi Slovakya'daki en sevdiğin yerlere götür.

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Santa Lucia

  1 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Santa Lucia

  Santa Lucia, zengin volkanik plajlar ve dalış alanları ile kutsanmıştır. Fotoğrafların aracılığıyla bu Karayip ülkesinin doğal güzelliklerini paylaş.

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Tacikistan

  8 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Tacikistan

  Zümrüt yeşil sularının yanı sıra, dağ gölü olan İskanderkul, çeşitli kuş türleri için bir sığınak rolü ile ünlüdür. Taijikistan'da dramatik manzaralar dışında başka şaşırtıcı yerler de bulunabilir.

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Güney Afrika

  34 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Güney Afrika

  Güney Afrika'da kaç beşli (aslan, leopar, fil, gergedan ve bufalo) görüp fotoğraf çektirdin? Büyüleyici ülkede çekilen fotoğraflarınla bizi hayrete düşür.

 • LomoWall Tayvan

  423 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Tayvan

  Tayvan 23 milyonu aşkın ilginç insana ev sahipliği yapıyor. Bize favori yüzlerini ve favori mekanlarını göster!

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Peru

  54 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Peru

  Peru, ünlü Machu Picchu ve Inca Trail'i de dahil olmak üzere çeşitli arkeolojik sit alanlarıyla popülerdir. Fotoğrafların aracılığıyla bu Güney Amerika ülkesinin gizemli güzelliğini sergile.

 • Lomography'nin 25 Yılı: LomoWall Macaristan

  220 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Macaristan

  Kıtanın kalbinde bulunan Macaristan, Avrupa'daki en eski ülkelerden biri. Seyahatin boyunca ne öğrendiğini bize zamanla geri bildir.

 • Lomowall Nijerya

  9 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Nijerya

  Nijerya'nın en tanınmış simgelerinden biri olan Zuma Rock yerel para biriminde bulunabilir. Bize Batı Afrika ülkesi hakkında başka neler söyleyebilirsin?

 • Lomography'nin 25 Yılı: LomoWall Antarktika

  13 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Antarktika

  Tundra'nın sessiz sakinliği durmak ve düşünmek için mükemmel bir yer sağlar. Öğrendiklerini bize göster!

 • Lomowall Tuvalu

  Henüz gönderi yok · Devam Ediyor ·
  Lomowall Tuvalu

  Okyanusya'da bir ülke olan Tuvalu, her biri cennet gibi palmiyelerle çevrili plajlarla kaplı dokuz adadan oluşur. Hangisi favorin?

 • Lomowall Sierra Leone

  Henüz gönderi yok · Devam Ediyor ·
  Lomowall Sierra Leone

  Freetown Yarımadası'ndaki beyaz kum plajlarından başka Sierra Leone'de kameramızı hangi yöne çevirelim?

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Norveç

  102 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Norveç

  Viking Gemi Müzesi'nde zamanda yolculuk yap, Geirangerfjorden'in ihtişamına hayran ol ve aurora borealis'i görmek için birinci sınıf koltuğun tadını çıkar. Norveç'i pitoresk bir cennet yapan şeyleri bize göster.

 • Lomography'nin 25 Yılı: LomoWall Endonezya

  335 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Endonezya

  Orangutanlara, fantastik yemeklere ve Bali'nin güzel kumsallarına ev sahipliği yapan Endonezya, bir Güneydoğu Asya harikası. En sevdiğin ada hangisi?

 • Lomowall Sri Lanka

  17 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Sri Lanka

  Altın kumsallar, bir fincan Seylan çayı ve gökyüzüne tırmanmış bir kale --- bize Sri Lanka'nın ne ifade ettiğini göster.

 • Lomowall Togo

  Henüz gönderi yok · Devam Ediyor ·
  Lomowall Togo

  Sırlı plajlardan, kale gibi çamur evlere kadar, Togo'yu gerçekten benzersiz kılan inanılmaz manzaraları bize göster.

 • Lomography'nin 25 Yılı: LomoWall Japonya

  432 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Japonya

  Nakijin'deki güzel çiçekler, Sapporo'da suşi ve yükselen metropol Tokyo - bize Japonya'nın senin için ne ifade ettiğini göster.

 • LomoWall Filipinler

  111 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Filipinler

  Güzel plajlar, metropol Manila ve inanılmaz pirinç terasları - Filipinlerin doldurulması için başka neler yapmalıyız?

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Birleşik Arap Emirlikleri

  22 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Birleşik Arap Emirlikleri

  Dünyanın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki lüks Dubai şehrindedir. Bu modern mimari harikası dışında, bu Arap memleketinde objektifleri nerede açabiliriz?

 • Lomowall Samoa

  11 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Samoa

  Fotoğraflar aracılığıyla Samoa'nın bozulmamış doğal güzelliğini ve Samoa'yı yaşatmamıza izin ver.

 • Lomowall Panama

  23 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Panama

  Panama, birinci sınıf sörf noktaları, tarihi mekanlar ve muhteşem bir insan yapımı kanal barındırıyor. Panama'yı yerli halk ve turistler için sevimli bir yer yapan şey nedir?

 • Lomowall Romanya

  68 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Romanya

  Sıklıkla Dracula efsanesine bağlı olan heybetli Bran Kalesi, Romanya'da bulunuyor. Bu Avrupa ülkesi hakkında başka neler bilmek gerekir?

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall St. Vincent ve the Grenadinler

  Henüz gönderi yok · Devam Ediyor ·
  Lomowall St. Vincent ve the Grenadinler

  Sörf St. Vincent ve Grenadinler'de! Karayip ülkesinin kristal sularını, volkanik manzaralarını ve resifle kaplı adalarını sergileyen en iyi fotoğraflarını paylaş.

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Solomon Adaları

  Henüz gönderi yok · Devam Ediyor ·
  Lomowall Solomon Adaları

  Honiara'nın hareketli Merkez Pazarı'na gittin mi? Solomon Adaları'nda bulduğun en taze ürünleri, yerel el sanatlarını ve çarpıcı manzaraları paylaş!

 • Lomowall Sudan

  10 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Sudan

  Begrawiya'nın altın peyzajında oturan antik Meroe Piramitleri, görülecek bir manzara. Gözümüzü Sudan'da hangi yöne çevirelim?

 • Lomowall Svaziland

  Henüz gönderi yok · Devam Ediyor ·
  Lomowall Svaziland

  Svaziland, Svazi geleneksel kültürünü onurlandıran vahşi bölgelerin ve festivallerin gururunu yaşıyor. Bu küçük Güney Afrika monarşisinin yerel rengini fotoğrafların aracılığıyla deneyimlememize izin ver.

 • Lomowall Türkmenistan

  Henüz gönderi yok · Devam Ediyor ·
  Lomowall Türkmenistan

  Sıklıkla yöre sakinleri tarafından "Cehennem Kapısı" olarak anılan Darvaza'nın gaz kraterleri 40 yılı aşkın süredir yanıyor. Karakum Çölü'ndeki bu tuhaf görüşün yanı sıra, Türkmenistan'da başka neler arıyor olmalıyız?

 • Lomography'nin 25 Yılı: LomoWall Avusturya

  381 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Avusturya

  Alpler'in etrafında kıvrılmak, lederhosen'de dans etmek ya da şimdiye kadar tadına vardığın en iyi şnitzel üzerine doğru eğilmek - bize Avusturya'nın senin için ne ifade ettiği hakkında bize bilgi ver.

 • Lomography'nin 25 Yılı: LomoWall Türkiye

  707 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Türkiye

  Efes'ten İstanbul'a kadar bu çarpıcı ülke köklü bir tarihe sahip. Türkiye maceranda keşfettiğin şeyleri bize göster!

 • Lomowall St. Kitts ve Nevis

  Henüz gönderi yok · Devam Ediyor ·
  Lomowall St. Kitts ve Nevis

  Karayipler'de ikili bir ada olan St. Kitts ve Nevis, sisli dağları ve uzun kumsalları ile popüler. Bu iki adadan hangisinde daha çok fotoğraf çekmeyi seviyorsun?

 • Lomowall Tonga

  8 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Tonga

  170'den fazla bozulmamış ada etrafında turlamak için, Tonga gerçekten tropikal bir cennettir. Bu Polinezya krallığı hakkında en çok neyi seviyorsun?

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Ukrayna

  63 Gönderi · Devam Ediyor ·
  Lomowall Ukrayna

  İster yerli bir Kiev'li ol ya da sadece Uzhhorod dağ manzarasına hayran biri ol, Ukrayna'da yakaladığın anları görmek istiyoruz.

 • Lomography'nin 25 Yılı: LomoWall Almanya

  863 Gönderi · Devam Ediyor ·
  LomoWall Almanya

  İster Berlin doğumlu ol ister sadece Almanya'ya adanmış ol, dünyanın pretzel başkentinin en sevdiğin parçasını görmek istiyoruz.

Son Eklenenler