Bu ülkenin senin için ne ifade ettiğini kadrajına yansıt ve Lomography aşkını tüm dünyaya yaymamıza yardımcı ol: Afganistan, Almanya, Andorra, Angola, Anguila, Antarktika, Antigua-Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Bahamalar, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Belize, Belçika, Benin, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Devletler, Birleşik Krallık, Bolivya Çokuluslu Devleti, Bosna-Hersek, Botsvana, Brezilya, Brunei Krallığı, Bulgaristan, Burkina Faso, Burundi, Butan, Cezayir, Cibuti, Danimarka, Dominik, Dominik Cumhuriyeti, Ekvator, Ekvatoral Gine, El Salvador, Endonezya, Eritre, Ermenistan, Estonya, Etiyopya, Fas, Fiji, Fildişi Sahili, Filipinler, Finlandiya, Fransa, Gabon, Gambiya, Gana, Gine-Bissau, Granada, Guadalup, Guatemala, Guyana, Güney Afrika, Güney Sudan, Gürcistan, Haiti, Hindistan, Hollanda, Honduras, Hong Kong, Hırvatistan, Irak, Jamaika, Japonya, Kamboçya, Kamerun, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kiribati, Kolombiya, Komorlar, Kongo, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Kore Cumhuriyeti, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti, Kosta Rika, Kuveyt, Küba, Kıbrıs, Kırgızistan, Lao Demokratik Halk Cumhuriyeti, Latviya, Lesoto, Liberya, Libya, Lihtenştayn, Litvanya, Lübnan, Lüksemburg, Macaristan, Madagaskar, Makedonya Cumhuriyeti, Malavi, Maldivler, Malezya, Mali, Malta, Marşal Adaları, Mauritius, Meksika, Mikronezya Federe Devletleri, Miyanmar, Moldova Cumhuriyeti, Monako, Moritanya, Mozambik, Moğolistan, Mısır, Namibya, Nauru, Nepal, Nijer, Nijerya, Nikaragua, Norveç, Orta Afrika Cumhuriyeti, Pakistan, Palau, Panama, Papua Yeni Gine, Paraguay, Peru, Polonya, Portekiz, Romanya, Ruanda, Rusya Federasyonu, Samoa, San Marino, Sao Tome ve Principe, Sen Kitts ve Nevis, Sen Lucia, Sen Vinsınt ve Granadalar, Senegal, Seyman Adaları, Seyşeller, Sierra Leone, Singapur, Slovakya, Slovenya, Solomon Adaları, Somali, Sri Lanka, Sudan, Surinam, Suriye Arap Cumhuriyeti, Suudi Arabistan, Svaziland, Sırbistan, Tacikistan, Tanzanya Birleşik Cumhuriyeti, Tayland, Tayvan, Timor-Leste, Togo, Tonga, Trinidad ve Tobago, Tunus, Tuvalu, Türkiye, Türkmenistan, Uganda, Ukrayna, Umman, Uruguay, Vanuatu, Venezuella Bolivya Cumhuriyeti, Verde Burnu, Vietnam, Yemen, Yeni Zelanda, Yunanistan, Zambiya, Zimbabve, Çad, Çek Cumhuriyeti, Çin, Özbekistan, Ürdün, İran İslâm Cumhuriyeti, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda & Şili.

Son Eklenenler

Bitmiş Yarışmalar

 • LomoWall Türkiye

  965 Gönderi · Bitti ·
  LomoWall Türkiye

  Efes'ten İstanbul'a kadar bu çarpıcı ülke köklü bir tarihe sahip. Türkiye maceranda keşfettiğin şeyleri bize göster!

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Vanuatu

  10 Gönderi · Bitti ·
  Lomowall Vanuatu

  Vanuatu bozulmamış mercan resifleri ve zengin deniz yaşamı ile birçok dalgıçı cezbetmektedir. Bizi bu Pasifik ada ulusundaki su altındaki maceraya götür!

 • LomoWall Çekya

  458 Gönderi · Bitti ·
  LomoWall Çekya

  Bohemya'dan Moravya'ya kadar Çek Cumhuriyeti güzel bir sahne, karakteristik gelenekler ve mükemmel bira ile dolu. Çek maceralarını paylaş - bira ya da benzeri!

 • Lomography'nin 25 Yılı: LomoWall Kanada

  345 Gönderi · Bitti ·
  LomoWall Kanada

  Tüm Kanadalı fotoğrafçılar filmin akçaağaç şurubu içinde ıslandığında daha iyi çıktığını bilir. Tatlı karanfilleri, buz hokeyini ve Niagara Şelalelerinin yarısı paylaş.

 • LomoWall Kolombiya

  122 Gönderi · Bitti ·
  LomoWall Kolombiya

  Kolombiya dünyadaki en zehirli kurbağaya sahiptir. Güzel orkideler, muhteşem futbolcular ve sansasyonel salsa dansçılarıyla dolu bir araziden bize başka ne öğreteceksin?

 • Lomography'nin 25 Yılı: LomoWall Macaristan

  278 Gönderi · Bitti ·
  LomoWall Macaristan

  Kıtanın kalbinde bulunan Macaristan, Avrupa'daki en eski ülkelerden biri. Seyahatin boyunca ne öğrendiğini bize zamanla geri bildir.

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Pakistan

  2 Gönderi · Bitti ·
  Lomowall Pakistan

  Dünyanın en yüksek çölü olan Katpana Çölü, Skardu, Pakistan'da bulunur. Pakistan'ın geniş manzara ve görkemli camilerinden başka nerelerde eğlenmeliyiz?

 • LomoWall İtalya

  1.218 Gönderi · Bitti ·
  LomoWall İtalya

  İster Roma'da büyümüş veya sadece Pisa'dan geçmiş ol, dünyanın spagetti başkenti çekimlerini görmek istiyoruz.

 • LomoWall Brezilya

  309 Gönderi · Bitti ·
  LomoWall Brezilya

  Rio Karnavalı'nda kendini elektrik, renkli ve müzik danslarıyla kaybettin mi? Pozlarını paylaş ve bize bildir!

 • Lomowall Slovakya

  149 Gönderi · Bitti ·
  Lomowall Slovakya

  Bratislava'daki kafe dolu Eski Kent'ten, Bojnice'deki rüya gibi kaleye bizi Slovakya'daki en sevdiğin yerlere götür.

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Seyşeller

  5 Gönderi · Bitti ·
  Lomowall Seyşeller

  Hint Okyanusu'ndaki bir takımada olan Seyşeller, pastoral plajlara ve Aldabra kaplumbağaları gibi nadir hayvanlara ev sahipliği yapmaktadır. 115 adasından hangisi favorin?

 • Lomowall Sierra Leone

  10 Gönderi · Bitti ·
  Lomowall Sierra Leone

  Freetown Yarımadası'ndaki beyaz kum plajlarından başka Sierra Leone'de kameramızı hangi yöne çevirelim?

 • LomoWall Japonya

  548 Gönderi · Bitti ·
  LomoWall Japonya

  Nakijin'deki güzel çiçekler, Sapporo'da suşi ve yükselen metropol Tokyo - bize Japonya'nın senin için ne ifade ettiğini göster.

 • Lomowall Yemen

  14 Gönderi · Bitti ·
  Lomowall Yemen

  Tuzun eşsiz lezzetini tat veya Şibam'daki yüksek katlı çamur evlerinin şaşırtıcı mimarisine hayret et, fotoğraflar aracılığıyla Yemen'in en iyi tarafını paylaş.

 • LomoWall Birleşik Krallık

  1.217 Gönderi · Bitti ·
  LomoWall Birleşik Krallık

  Galler dağları, İrlandalı cazibesi, İskoç viskisi ve Londra kentinin kalabalık sokakları, bize bu kültürlerin karıştığı yerden öğrendiklerini göster!

 • Lomowall Özbekistan

  60 Gönderi · Bitti ·
  Lomowall Özbekistan

  Palov'un lezzetli tadı, karmaşık geleneksel seramik kapları ve Kurash'da görülen rekabetçi ruh --- bize fotoğrafların aracılığıyla Özbekistan'ın yerel rengini göster.

 • Lomowall Venezuela

  42 Gönderi · Bitti ·
  Lomowall Venezuela

  Dünyadaki en yüksek ve ikinci en uzun teleferik olan Mérida Teleferiği'nden, başka hangi nefes kesici manzaralar seni bekliyor?

 • Lomowall Somali

  Henüz gönderi yok · Bitti ·
  Lomowall Somali

  Laas Gaal'daki Neolitik Çağ'a hayran ol, Mogadishu kristal sularında dalış yap, Lamadaya'nın güzelliğini kullan --- bize Somali'yi pitoresk bir ülke yapan şeyleri göster.

 • Lomowall Trinidad ve Tobago

  10 Gönderi · Bitti ·
  Lomowall Trinidad ve Tobago

  Takılmak ya da "liming", Trinidad ve Tobago'da sevilen bir eğlencedir. Gecikmiş bir öğleden sonra paylaşımınla dost yüzlerini bize tanıt.

 • Lomography'nin 25 Yılı: Lomowall Tunus

  20 Gönderi · Bitti ·
  Lomowall Tunus

  Kozmopolit Tunus şehrinden Kartaca'daki antik kalıntılara kadar bizi Tunus'taki favori yerlerine götür.