Şipşak: Natürmort

769 Gönderi · Devam Ediyor ·
Natürmort

Şipşak fotoğraf makinesi ile çekilmiş natürmort fotoğrafları ile sıradan şeylerin içinde saklı olan şiirselliği bize göster.

Natürmort, sanatta, insan yapımı veya doğal olmayan cansız nesneyi kullanan bir tarzdır. Aydınlatma ve çerçeveleme, durağan bir fotoğraf çekmek için ayrılmaz ikilidir. Ne de olsa, sanatçı çerçeve içinde bulunan objelerin düzenlenmesi üzerinde daha fazla kontrole sahiptir. Bu yarışmada seni gündelik nesnelerdeki güzelliği aramaya ve onları bir natürmort başyapıta dönüştürmeye davet ediyoruz. Antika meraklar (örneğin bir akrabadan kalan asırlık mücevher), doğal cisimler (çiçekler, hiçbir zaman modası geçmeyecek!) veya çevrende duran herhangi bir şey (mesela, klasik bir dokunuş için bir meyve sepeti) ilham kaynağın olabilir!


Submit

Bu yarışmaya katılmak için lütfen giriş yap. Alternatively you can also upload directly to this competition. Just select an image file, enter your email and submit. We will send you an email to confirm the submission – please note if you don't confirm your photos won't enter the competition.