Sınırları Aşmak: ONA x Lomography: Yeni Bir Işık

431 Gönderi · Devam Ediyor ·
ONA x Lomography: Yeni Bir Işık

Lomography ve ONA, Lomography'cilere ilham vermek, onların sınırlarını kırmak, bakış açılarını değiştirmek ve dünyayı yeni bir ışık altında göstermek için birleşiyor. Harika, maceraya hazır, içi Lomography kameraları, filmleri ve aksesuarları dolu Bond Street Bag'i kazanma şansı da senin.

Lomography ve ONA, Lomography'cilere ilham vermek, onların sınırlarını kırmak, bakış açılarını değiştirmek ve dünyayı yeni bir ışık altında göstermek için birleşiyor. Harika, maceraya hazır, içi Lomography kameraları, filmleri ve aksesuarları dolu Bond Street Bag'i kazanma şansı da senin. En eşsiz bakış açılarını ve yeni, heyecan verici görüntü stillerini arıyoruz. Hadi Lomografik hayal şapkanı tak ve dünyayı sadece senin yapabileceğin gibi fotoğrafla.
Daha fazla bilgi: http://www.lomography.com/magazine/329275-ona-in-a-new-light

Burada daha fazlasını oku: ONA x Lomography: Numa Nova Luz ve ONA x Lomography: In A New Light.


Submit

Bu yarışmaya katılmak için lütfen giriş yap. Alternatively you can also upload directly to this competition. Just select an image file, enter your email and submit. We will send you an email to confirm the submission – please note if you don't confirm your photos won't enter the competition.