Monokrom: Sessiz Filmleri

749 Gönderi · Devam Ediyor ·
Sessiz Filmleri

Sessiz filmlerin dönemi, sahnenin havasını sunmak için abartılı hareketler ve yoğun yüz ifadeleri ile biliniyor. Bu yarışma için, büyük hareketleri ve delici duyguları sergileyen siyah beyaz fotoğraflar arıyoruz.

Siyah beyaz görüntüler ve sessiz filmler, cennette beraber seçilmişler. Ne de olsa, rahatsız edici renklerin olmaması izleyicilerin aktörlerin ekranda gösterdiklerine daha fazla bağlanmasını sağlar. Bu ayın Siyah Beyaz Eşya yarışmasında sessiz filmler çağı getiriyoruz. Mutluluk, keder, öfke, heyecan --- bize siyah ve beyaz fotoğraflarla insan duygularının karmaşıklığını göster!

Her katılımcı en fazla 10 fotoğraf gönderebilir. Bu yarışma Monokrom kategorisinde ön eleme niteliğindedir ve herkese açıktır.

Fotoğraf:falsedigital


İşte kazanacakların:

  1. Lomography Online Dükkan için 50 Euro değerinde hediye çeki × 1
  2. Lomography Online Dükkan için 15 Piggy Puan × 10

Submit

Bu yarışmaya katılmak için lütfen giriş yap. Alternatively you can also upload directly to this competition. Just select an image file, enter your email and submit. We will send you an email to confirm the submission – please note if you don't confirm your photos won't enter the competition.