Deneme ve Yanılma: İki Kere

727 Gönderi · Devam Ediyor ·
İki Kere

Film takası sadece iki fikir, mekan ya da görüntünün birleşimi değildir - bu aynı zamanda film fotoğrafçılığına olan sevginin bir kutlamasıdır! Sevdiğin bir Lomografici ile birlikte yarattığın en güzel çoklu pozlamayı bizimle paylaş.

İster detaylı bir plana bağlı olsun, ister "Düşünme, Çek" felsefesini takip etsin, film takasları kesinlikle ilginç sonuçlar yaratır. Filme çekim yapmak kendi başına sürprizler içeren bir aktiviteyken, bu deneyimi neden ikinci bir Lomografici ile paylaşmak istemeyesin ki? Bu yarışmamız için, filme aşık bir dostunu yakala ve onunla birlikte yaratacağınız en çılgın, en vahşi çoklu pozlamayı bizimle paylaş.

Her katılımcı en fazla 10 tane analog fotoğraf gönderebilir. Deneme Yanılma kategorisi için sıralama turu niteliğinde olan bu yarışma tüm kullanıcılarımıza açıktır.

Fotoğraf: eva_eva.


İşte kazanacakların:

  1. Lomography Online Dükkan için 50 Euro değerinde hediye çeki × 1
  2. Lomography Online Dükkan için 15 Piggy Puan × 10

Submit

Bu yarışmaya katılmak için lütfen giriş yap. Alternatively you can also upload directly to this competition. Just select an image file, enter your email and submit. We will send you an email to confirm the submission – please note if you don't confirm your photos won't enter the competition.