Koordinatların Dışında: Işığı Takip Etmek

1.485 Gönderi · Devam Ediyor ·
Işığı Takip Etmek

Fotoğrafçılık, özünde ışık ile yazı yazmaktadır. Bize, doğal ışıkların manzaraları nasıl etkilediğini göster.

Işık koşulları gün içinde değişiklik gösterebilir. Fotoğrafçıların "altın saat" olarak bildiği saatler arasında çekim yapmak daha sıcak ve doğal bir ışık elde etmeyi sağlar. Tam öğlen ise gölgeler daha sert, renkler daha keskin çıkabilir. Bu yarışma için senden doğadaki doğal ışığı kullanmanı ve dramatik manzara fotoğrafları çekmeni istiyoruz. Ağaçların arasından sızan güneş ışınlarını ya da denize yansıyan gün batımı takip et. Mevsimlerin ışığı nasıl etkilediğini düşün ve bunu kendi avantajına kullan. Daha fazla tüyo için bu makaleye bakabilirsin.

Her katılımcı en fazla 10 tane fotoğraf gönderebilir. Koordinatların Dışında kategorisi için sıralama turu niteliğinde olan bu yarışma tüm kullanıcılarımıza açıktır.

Fotoğraf: kerosin


İşte kazanacakların:

  1. Lomography Online Dükkan için 50 Euro değerinde hediye çeki × 1
  2. Lomography Online Dükkan için 15 Piggy Puan × 10

Submit

Bu yarışmaya katılmak için lütfen giriş yap. Alternatively you can also upload directly to this competition. Just select an image file, enter your email and submit. We will send you an email to confirm the submission – please note if you don't confirm your photos won't enter the competition.