Oyunu Değiştirenler: Yarım Format Görmek

482 Gönderi · Devam Ediyor ·
Yarım Format Görmek

Boyutların yarım olması, yaratıcılık da azalacak demek değil. Yarım format fotoğrafını yaratıcı panorama ve serilere dönüştür.

Bazıları her kareyi farklı bir fotoğraf için kullanmayı tercih ederken, aslında sen yarım formatın avantajını kullanıp, yaratıcı diziler yaratabilir (gündüz ve gece, mutlu ve üzgün gibi) ya da upuzun panoramalar çekebilirsin (bir tripod işine yarayabilir). Dünyayı, yarım format fotoğraflarda olduğu gibi, sanki arada siyah bir çizgiyle ayrılmış gibi gör ve fotoğraflarını buna göre planla. Bu yarışma için bu kompozisyon tüyoları sana fikir verebilir.

Her katılımcı en fazla 10 fotoğraf gönderebilir. Oyunu Değiştirenler kategorisi için sıralama turu niteliğinde olan bu yarışma tüm kullanıcılarımıza açıktır.

Fotoğraf: superlighter


İşte kazanacakların:

  1. Lomography Online Dükkan için 15 Piggy Puan × 1
  2. × 10

Submit

Bu yarışmaya katılmak için lütfen giriş yap. Alternatively you can also upload directly to this competition. Just select an image file, enter your email and submit. We will send you an email to confirm the submission – please note if you don't confirm your photos won't enter the competition.