Instant

Şipşak fotoğrafçılık aşığı mısın? O zaman doğru yere geldin. Bu tatlı bölümde bulacağın ilham veren sergiler, sonsuz şipşak fotoğraflar, hızlı ve kolay tüyolar ile şipşak makinenle ilgili her şeyi öğrenecek ve en yeni Lomo'Instant ekipmanlarıyla tanışacaksın. Tüm şipşak rüyalarımız burada gerçekleşecek!

Featured in Instant

Karşınızda Yeni Lomo’Instant Automat Cabo Verde

Afrika sahillerindeki volkanik adaların güzeller güzeli plajlarından esinlenilen bu zeki ve küçük makine, bu yaz çekeceğin benzersiz şipşak fotoğraflar için ihtiyacın olan tek şey.

İlgili Ürünler

Lomo'Instant Automat Glass
Lomo'Instant Automat Glass

En gelişmiş otomatik şipşak makinemizi bir üst seviyeye taşıyıp, Lomo’Instant Automat Glass Magellan'ı sunmaktan gurur duyuyoruz! Keşif sınırlarını zorlayan yıldız gözlemevleri ve öncü kâşiflerden esinlenerek, daha öncekine göre çok daha keskin ve berrak fotoğraflar yaratmak adına 38mm cam lensi tasarladık. Yansımaları önlemek için çoklu katmanlı tasarlanan en yeni optik tasarım, mükemmel pozlanmış geniş açılı anılar yakalamana olanak sunuyor.

Lomo'Instant
Lomo'Instant

Şipşak fotoğrafçılığın sınırlarını dünyanın en yaratıcı şipşak makine sistemi ile bir adım öteye taşı ve Lomo'Instant fotoğraf makinesine "merhaba" de! Lomo'Instant her yere yanında rahatlıkla taşıyabileceğin mükemmel boyutta. Her yerde ve herkesle anında paylaşabileceğin fantastik fotoğrafları, en yaratıcı şekilde çek.

Lomo'Instant Automat
Lomo'Instant Automat

Küçük, güçlü ve tamamen otomatik - Lomo’Instant Automat ile kusursuz aydınlatılmış, mükemmel odaklı fotoğrafları her zaman ve her yerde çekebilirsin.