Chillout Festival 2012' yi Lomography Festival' a Çevirmeye Ne Dersin?

2012-05-14

20 Mayıs Pazar günü Kemer Golf & Country Club’ta yılın en büyük festivali Chillout Festival’ a rengarenk analog makinenle katılıp hem dikkat hem de eğlenceli fotoğraflar çekmeye hazırmısın?

Yazın geldiğini söylemenin en kesin yolu şüphesiz bütün gün güzel müzik, sınırsız içki, yıllardır görülememiş arkadaşlar ve tabiiki uzun süre profil olacak yaza giriş fotoğraflarının çekileceği festivallerdir. Chillout Festival yıllardır bu konuda öncülük ediyor ve yaza iyi bir başlangıç yapmak isteyenlere alternatifsiz eğlence vaadediyor. 20 Mayıs Pazar günü analog makinenle bu festivale renk katmak sana da iyi gelecek! Son yıllarda bir nevi podyuma dönen festival alanlarında herkesin umrunda olan bir şey var ki o da: İyi görünmek ve iyi fotoğraflar elde etmek. Neyse ki bu konuda yardımımıza analog kurtarıcılarımız yetişiyor.

Nasıl mı?

1- Boynuna astığın analog makinen seni digital makinaların gereksiz ağırlığından kurtarıp dans etmene asla engel olmayacak!

2- Geniş renk ve model seçenekleriyle kıyafetlerini kombinlemen hem zevkli hem de farklı olacak!

3- Festival alanları tam da senin için yaratılmış. Bol renk, sınırsız ilham kaynağı ve koca bir gün seni bekliyor!

4- Sahne ışıklarının vurduğu Jazzanova, Mao Mak, Stealing Sheep , Amber Topaz’ ın burlesque şovu ve daha bir çok performansın yakalanabileceği kareler!

5- Olası bir zararda manevi kaybın yüksek olsa da en azından maddi zararın az olması gibi bir tesellin olacak!

Eğer hala bir analog makinan yoksa 20 Mayıs’ a kadar Lomography Gallery Store Galata’ ya uğra!

venusenme tarafından, 2012-05-14 tarihinde ve #haberler #lomo #diana-mini #la-sardina #chillout-festival-2012 #lomography-festival #kemer-golf-country-club başlığında yazıldı.

Daha İlginç Makaleler