Ben ve Fisheye Baby 110'um: Corrina & Huesitos

Corrina ve Huesitos ile tanış ve ikisinin Fisheye Baby 110 ile nasıl iyi geçindiğini öğren.

Merhaba Corrina!

Yanında duran kim?

Bu benim köpeğim Huesitos ( küçük kemikler anlamına geliyor )

O Fisheye Baby 110’un önünde poz vermeyi sever mi? Çünkü ben gerçekten fotojenik olduğunu düşünüyorum

Evet, sevdiğini düşünüyorum. Ama diğer süper modeller gibi onun da bazı tavırları var. Onun amacı dunyanin en Lomografik köpeği olmak.

Anladım! Peki Huesitos kaç yaşında?

O bir süper model olmadan önce Alicante sokaklarında yaşıyordu, bu yüzden yalnızca tahmin edebilirim. 6 yaş civarında olabilir.

İki Fisheye Baby 110 arasından onun tercihi hangisi?

Metal versiyonu! Flaşını divalar için kullanabilirsiniz.

Onun karakteri neye benziyor?

O gerçekten bir diva. İnsanlar onu sevdiği zaman en tatlı köpek olabilir ama kısa sürede birilerinden hoşlanmıyor ve gerçek yüzüne geri dönüyor. Sahibi olarak onun büyük aşkıyım ve ölürsem diye beni savunur, üzgünsem benim için palyaçoluk yapmayı sever. Aynı zamanda insan duygularına karşı cok hassastır, ondan bir şey saklamak benim için imkansız.Geceleri örtünün altında yatmayı sever ve sabahları tüm heyecanıyla uyanır, çünkü onun favori zamanı yemek vakti!

Aa, Peki onun favori yemeği nedir?

Kurutulmuş ördek göğsü ve sulu tavuk.

Ona anlatma ama sana bunu sordum cünkü, Fisheye Baby 110’unu yemeye calıştı?

Hayır, o benim kameralarımın onun için tabu olduğunu biliyor. Kamera yoksa diva fotografları da yok.

Gün içinde hareketli ve sürekli bir şeyleri kazar mı yoksa tüm gün tembellik mi yapar?

Yürüyüşe gitmeyi sever ve daha sonra düşmanları sincapları kovalar. Çalı çırpıdan korkar, bu yüzden kazmayı sevmiyor. Bazen yürüyüşlerimizde onu işe götürürüm ve oraya gittiğimizde masamın yanındaki rahat yatakta gün boyu tembelce uyur ve sıradaki yürüyüş için ayrılırız.

Hiç birlikte tatile gittiniz mi? Nereye?

Evet, biz günü birlik Avusturya’daki Neusiedler See’e gittik. Huesitos’un sudan korkmasına rağmen, o oldukça cesurdu ve benimle birlikte küçük bota bindi. Su sakindi ve bot gezisinden çok keyif aldı. Etraftaki bazı ördekleri gördü.

Sen ve Huesitos’un Fisheye Baby 110 ile yaşadığı ve kaydettiğiniz en unutulmaz an nedir?

Onu hayvan barınağından almaya gittiğim gündü. Oraya gelene kadar uzun bir yol almıştım ve beni gördüğü ilk an birbirimize koşacağımızı biliyordum. Biraz üzgün görünüyordu ve hayvan barınağının sahibi gittiği anda arabamın içine atlamıştı ama aynı zamanda mutluydu çünkü yeni bir ev bulmuştu. Arabamın içine atladığı an Huesitos’un yeni bir yaşama hazır bakışlarını çekmeyi çok isterdim.

Fisheye Baby 110 fotoğraf makineleri Fisheye No. 2'nin 110 format film ile çalışacak ve tamamen onunla aynı çalışan minyatür modelleri. Dünyayı dairesel görürler ve mükemmel balıkgözü fotoğrafları sana sunarlar. Fisheye Baby 110lar B modu ve çoklu pozlama özellikleri ile geliyor. Onlarla kullanacağın Lomography Orca B&W 100 filmlerle 110 fotoğrafçılık dünyasına giriş yap! Daha ayrıntılı bilgi için 110 Camera Mikrositesi'ne bir uğra.

webo29 tarafından, 2012-06-16 tarihinde ve #lifestyle #dog #baby #fisheye #fisheye-baby-110 #baby-110-selected başlığında yazıldı.
merveengin tarafından çevirildi.

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler