Bebeğim ve Ben: Fisheye Baby 110 Siyah Beyaz Fotoğraf Galerisi

Siyah beyaz balıkgözü fotoğraflarla klasik zamana dönüş. S&B fotoğraflarla dolu bu galeride Fisheye Baby 110 fotoğraf makineleri ile yakalayabileceğin eğlencenin tadına bakacaksın. Bir kaç rulo Lomography Orca S&B film alıp kendi Fisheye Baby 110 fotoğraf makinenle siyah beyaz balıkgözü fotoğraflarını çek!

Fisheye Baby 110 fotoğraf makineleri Fisheye No. 2'nin 110 format film ile çalışacak ve tamamen onunla aynı çalışan minyatür modelleri. Dünyayı dairesel görürler ve mükemmel balıkgözü fotoğrafları sana sunarlar. Fisheye Baby 110lar B modu ve çoklu pozlama özellikleri ile geliyor. Onlarla kullanacağın Lomography Orca B&W 100 filmlerle 110 fotoğrafçılık dünyasına giriş yap! Daha ayrıntılı bilgi için 110 Camera Mikrositesi'ne bir uğra.

tomas_bates tarafından, 2012-06-14 tarihinde ve #yaşamstili #galeri #balikgozu #fisheye-baby-110 #baby-110-selected #siyah-beyaz-fotograflar #fisheye başlığında yazıldı.
erayalan tarafından çevirildi.

Daha İlginç Makaleler

  • LomoAmigo: Selver Yıldırım

    sedaakay tarafından, 2015-07-03 tarihinde ve #insanlar #lomoamigolar başlığında yazıldı.
    LomoAmigo: Selver Yıldırım

    Bileşik Sanatlar öğrencisi olan Selver Yıldırım, aynı zamanda arkadaşlarıyla birlikte kurdukları marka için tasarımlar yapıyor. Tasarımlarında ve resimlerinde günlük hayatın esintilerini ‘sade’ bir şekilde yansıtarak, ‘farklı’ işler ortaya koyan Selver, yakın zamanda Lomography’nin gözde fotoğraf makinelerinden La Sardina DIY modelini denedi ve pastel tonlarıyla bizim de çok beğenimizi kazanan bir tasarım yaptı. Selver ile yaptığımız röportaj ve La Sardina ile çektiği fotoğraflar için okumaya devam et!

  • La Sardina ve Siyah&Beyaz'ın Aşkı

    morlice tarafından, 2015-07-02 tarihinde ve #donanım #yaşamstili başlığında yazıldı.
    La Sardina ve Siyah&Beyaz'ın Aşkı

    Selam! Kahküllü, iri gözlü, çok da kız gibi olmayan ama uzun saçlı arkadaşınız geri döndü. Kahkülleri biraz uzamış olabilir, oraları çok karıştırmayalım. Bu sefer elimde şarkılar, türküler değil; La Sardina ve Lomography Lady Grey B&W 400 var.

  • Facebook Profil Fotoğrafı Yarışmasının Sonucu: Temmuz

    merveengin tarafından, 2015-07-01 tarihinde ve #insanlar #haberler #yaşamstili başlığında yazıldı.
    Facebook Profil Fotoğrafı Yarışmasının Sonucu: Temmuz

    Temmuz ayı boyunca Facebook sayfamızın profilinde yer alacak fotoğrafı seçtik!

  • Dükkan Haberleri

    Lomo’Instant Havana Edition'a Merhaba De!

    Lomo’Instant Havana Edition'a Merhaba De!

    Şipşak fotoğrafçılığın tam mevsimi! Lomo’Instant Ailesi’nin yazlık bebeğini sunduğumuz için çok heyecanlıyız – yeni Lomo’Instant Havana Edition. Bu ultra havalı şipşak paket ile süper kolay ve yaratıcı Lomografik maceralara hazır ol! Aksiyon dolu klasik şipşaklar çek, havalı piknik fotoğraflarında çoklu pozlamaları dene ya da havuz sahnelerini böl ve dilimle. Şimdi Online Dükkan'dan ön sipariş ver!

  • WORKSHOP // DIANA F+'YA GİRİŞ - 26 Temmuz Pazar

    merveengin tarafından, 2015-06-30 tarihinde ve #insanlar #etkinlikler başlığında yazıldı.
    WORKSHOP // DIANA F+'YA GİRİŞ - 26 Temmuz Pazar

    Sıcacık yaz günlerini Diana F+ ile fotoğraflamaya ne dersin? Bu workshopta, sevgili Diana F+’nın tüm özelliklerini, ayarlarını, Diana F+’ya nasıl film takıldığını hep birlikte öğreneceğiz. Sonrasında ise fotoğraf makinelerimize film takıp Galata’da keyifli bir çekim turuna çıkacağız!

  • WORKSHOP // FİLM ÇORBASI - 12 Temmuz Pazar

    merveengin tarafından, 2015-06-30 tarihinde ve #insanlar #etkinlikler başlığında yazıldı.
    WORKSHOP // FİLM ÇORBASI - 12 Temmuz Pazar

    Lomografici deney yapmayı sever! Peki, çok sevilen Film Çorbası Tekniği’ni denedin mi? Bizimle birlikte film çorbası yapmaya ne dersin? Bu workshopta hem çok eğlenecek, hem de birbirinden ilginç malzemelerle yapacağın bu deneyin sonuçlarına bayılacaksın! Daha farklı şeyler denemek istiyorsan, kullanılmış bir filmini de getirebilirsin!

  • Lomography Okuyucuları Anketi

    Eunice Abique tarafından, 2015-06-29 tarihinde ve #dünya #haberler başlığında yazıldı.
    Lomography Okuyucuları Anketi

    Tipik bir lomograficinin sıradan bir günü nasıl geçiyor? Ne tarz müzikler dinlemeyi seviyor? Ve ne sıklıkla çekime çıkıyor? Sizi daha iyi tanımak istiyoruz sevgili lomograficiler!

  • Dükkan Haberleri

    Belair X 6-12 Jetsetter & 35mm Back

    Belair X 6-12 Jetsetter & 35mm Back

    Belair X 6-12 sahibi olmak, bir fotoğraf makinesinden daha fazlasına sahip olmak gibi hissettirir. Belair, 3 farklı formatı ile çok yönlü ve sana çekimlerinde daha fazla seçenek sunuyor. Ancak bu set ile sınırlarını biraz daha aşmaya hazır ol. Çünkü Belair 35mm Back aksesuarını kullanarak, film delikleriyle pozlanmış havalı 35mm fotoğraflar da çekebilirsin!

  • Güzel Sanatlar Eşiğinde: Emily Soto ve Petzval 58 Lens

    Jill Tan Radovan tarafından, 2015-06-29 tarihinde ve #insanlar #yaşamstili başlığında yazıldı.
    Güzel Sanatlar Eşiğinde: Emily Soto ve Petzval 58 Lens

    Onun fotoğrafları farklı bir şekilde romantik ve yetenekle dolu. Emily, lüks moda portreleriyle tanınıyor ve dergi deneyimini ortaya çıkaran, övündüğü bir portföyü var. Onun çalışmaları, güzel sanatlarla bağlantılı, doğru konseptle hazırlanmış ve sanat yönetimine uygun. Yani Petzval 58 Bokeh Kontrol Lensi ile çekilen bu heyecanlandıran seride de istisna yok.

  • Petzval LomoAmigo: Marion Dunyach

    lomographyfrance tarafından, 2015-06-26 tarihinde ve #insanlar #lomoamigolar başlığında yazıldı.
    Petzval LomoAmigo: Marion Dunyach

    Marion Dunyach, özellikle düğün ve nişan fotoğrafları çeken, Paris merkezli bir fotoğrafçı. Marion, her özel anı ölümsüzleştirip, portrelerinde en gizli duyguları bile açığa çıkarmaktan keyif alıyor.

  • Lomo LC-A Kanada'da

    givesmehell tarafından, 2015-06-25 tarihinde ve #dünya #lokasyonlar başlığında yazıldı.
    Lomo LC-A Kanada'da

    Kanada, diğer adıyla Muhteşem Beyaz Kuzey, Kuzey Amerika'nın kuzey kısmında yer alıyor. Dünyanın en büyük ikinci ülkesi olan Kanada, birçok şey sunuyor.

  • Dükkan Haberleri

    Özel Tasarım: Diana F+ Explorer Nocturne

    Özel Tasarım: Diana F+  Explorer Nocturne

    Bakır tonları ve yıldızlı gece tasarımı ile bu özel tasarım fotoğraf makinesi, yakışıklı bir kurtun özelliklerini taşıyor: sevecen bir arkadaş ve korkutucu bir kaşif. Klasik Diana F+ gibi, Explorer Nocturne da rüyamsı orta format fotoğraflar çekiyor ve tüm Diana F+ aksesuarları ile uyumlu!

  • Fotoğrafın Ardındaki: Annette Kellerman "Zamanı için Uygunsuz" Bir Mayo Giyiyor

    Julien Matabuena tarafından, 2015-06-25 tarihinde ve #dünya #yaşamstili başlığında yazıldı.
    Fotoğrafın Ardındaki: Annette Kellerman "Zamanı için Uygunsuz" Bir Mayo Giyiyor

    Annette Kellerman ünlü bir sporcu, varyete oyuncusu, film yıldızı ve diğer şeylerin yanı sıra kadınlar için tek parça mayonun ünlü savunusuydu.

  • Şipşak Projesi

    suizidekid tarafından, 2015-06-24 tarihinde ve #dünya #yaşamstili başlığında yazıldı.
    Şipşak Projesi

    2012 yılının soğuk ve bulutlu bir kış gününde, aklımda insanların yüzlerinin fotoğraflarını bir araya getirmek fikri doğdu birden. Bunu yapmanın en kişisel yolunun, şipşak fotoğrafları birleştirmek olduğunu düşündüm. Bu fotoğraflar hem sadece birer tane oluyor, hem de çeker çekmez, fotoğraf elindeyken görüntü oluşuyor.

  • Fisheye Submarine ile Islak ve Vahşi

    shhquiet tarafından, 2015-06-24 tarihinde ve #donanım #haberler başlığında yazıldı.
    Fisheye Submarine ile Islak ve Vahşi

    Fisheye fotoğraf makinesi ile sualtında fotoğraf çekemeyeceğini kim söyledi? Tabii ki yapabilirsin - Fisheye Submarine'e sahip olduğun sürece! İspatlar için, Lomograficiler tarafından çekilmiş (Fisheye Fotoğraf Makinesi ve Fisheye Submarine kullanılarak) eğlenceli Fisheye fotoğraflarına bir göz at!