Fique Deslumbrado Com A Fisheye Baby Bauhaus

2012-07-28

Ela pode ser super pequena, mas essa baby não vai passar despercebido! Com uma palheta vermelha, azul e amarela de saltar os olhos, a Fisheye Baby Bauhaus vai deleitar não só com seu look berrante, mas com as fotos lindas que pode produzir!

Vestida com estalos das cores primárias, a Fisheye Baby Bauhaus é certamente um arraso. Não subestime esse bebê—ela é certamente grande em complementos!

Compre online para obter a Fisheye Baby Bauhaus

shhquiet tarafından, 2012-07-28 tarihinde ve #haberler #110 #bauhaus #primary-colors #fisheye-baby-110 #fisheye-baby-110-bauhaus başlığında yazıldı.
arrebol tarafından çevirildi.

En yeni Kickstarter projemizi sunmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz: Lomo’Instant Square. Bahsettiğimiz dünyanın ilk tamamen analog kare format Instax fotoğraf çeken makinesi. Süper keskin fotoğraflar için 95mm cam lense, pozlama değerini kendi ayarlayan otomatik moda ve Lomography'e özgü tüm yaratıcı özelliklere sahip - ve tabii ki kompakt, katlanabilir bir tasarıma. Lomo’Instant Square Kickstarter üzerinden satışa sunuldu. Hemen bize katıl ve bu makineye Kickstarter üzerinden, planlanan perakende satış fiyatına oranla %35 indirimle sahip ol. Tekliflerimiz tükenmeden bizi desteklemeyi unutma!

Daha İlginç Makaleler