Diana Genleri

Klasik bir güzellik olan Diana F+'ı şeker mi şeker Diana Mini takip etti. Diana Mini küçük bir kız kardeşti ve bayağı da stil sahibiydi. Fakat büyük ablasının ayakkabılarını giyen bu makine ailenin henüz son üyesi değil. Şimdi sahne zamanı Baby'de!

Diana F+

Lomography klasiği Diana F+ 2007’de doğdu. Bu kamera 1960’larda üretilen Diana kameraların yeni üretilmiş versiyonu. Tüm orijinal Diana özelliklerine sadık kalınarak üretilmiş bu makineye Lomography ek olarak Pinhole ve Sonsuz Panorama seçenekleri eklemişti.

Diana Mini

Diana Mini orijinal Diana cameranın reyankarnasyondan sonraki hali gibiydi. Bu küçük kardeş bir 35mm filmle 72 kare fotoğraf çekebilir!

Diana Baby 110

Bu iki kızın birer bomba olduğunu düşünüyorsan ailenin en yeni üyesiyle tanışana kadar bekle: Diana Baby 110! O sadece Diana ailesine ait değil; aynı zamanda Lomography 110 Kamera Ailesi'nin de bir parçası. Bu seksi bebeğe merhaba de!

Lomography gururla sunar, Diana Baby 110 , Lomography 110 Fotoğraf Makinesi Ailesi ikinci üyesi. Kolay kullanımlı ve yaratıcı olanaklarla dolu, bu minik fotoğraf makinesi ayrıca iki farklı lensten birini seçme şansını sunuyor, 12mm lens ile nefes kesen geniş açılı fotoğraflar çek, ya da 24mm standart lense geç ve standart kareler çek. Daha fazlası için 110 Camera Microsite

ilkadj tarafından, 2012-08-23 tarihinde ve #yaşamstili #diana-baby-110-selected #classic #cameras #gene #diana-mini #analogue-cameras #evolution #diana-f #diana-baby-110 başlığında yazıldı.

Daha İlginç Makaleler

  • Emily Soto'nun İnanılmaz Petzval Lens Fotoğrafları

    merveengin tarafından, 2015-03-27 tarihinde ve #insanlar #lomoamigolar başlığında yazıldı.
    Emily Soto'nun İnanılmaz Petzval Lens Fotoğrafları

    Emily Soto, New York’ta yaşayan başarılı bir moda fotoğrafçısı. Soto, kendine has tarzı ve profesyonel yeteneğiyle, moda editörlerinin fotoğraf çekimleri için aradığı isimlerden. Son zamanlarda, Petzval Lens ile bir seri hazırladı. Kendisiyle yaptığımız özel röportajı okumak ve mükemmel çalışmalarına göz atmak için yazımızı okumaya devam et!

  • La Sardina'n İçin Keçe Bir Çanta Yap

    pearlgirl77 tarafından, 2015-03-27 tarihinde ve #donanım #tüyolar başlığında yazıldı.
    La Sardina'n İçin Keçe Bir Çanta Yap

    Güzel La Sardina'mı, koruması olmadan cebime koyduğumda her zaman endişeleniyordum. Bu yüzden, sonunda keçeden yapılmış bir çanta diktim. Mükemmel değil fakat bazen analog zımbırtılar için iyi bir yol. Nasıl yaptığımı öğrenmek için okumaya devam et!

  • Russar+ Lens ile Nürnberg'de Bir Gün

    merveengin tarafından, 2015-03-27 tarihinde ve #dünya #lokasyonlar başlığında yazıldı.
    Russar+ Lens ile Nürnberg'de Bir Gün

    Bu güzel, görkemli, aynı zamanda modern şehirde, seyahat tüyolarımızla bir günlük küçük bir gezinti yapmaya ne dersin?

  • Dükkan Haberleri

    Özel Bir Portre Lensi - Petzval Sanat Lensi

    Özel Bir Portre Lensi - Petzval Sanat Lensi

    Yeni Petzval lens ile çekilmiş fotoğraflar, süper keskin odak alanları ve harika döngüsel bokehleri ile kolayca tanınabilir. Her Yeni Petzval lens, pirinç kaplıdır (tıpkı orijinal Petzval lens gibi) ve özel bir cam lense sahiptir. Bu lensler, Lomography ve Rusya'daki Zenit fabrikası ekibinin optik uzmanları iş birliği ile tasarlandı ve üretildi.

  • Flaşlı La Sardina DIY için Keçe Çanta

    pearlgirl77 tarafından, 2015-03-27 tarihinde ve #donanım #tüyolar başlığında yazıldı.
    Flaşlı La Sardina DIY için Keçe Çanta

    "Telefonbuch" çekişilinden kazandığım La Sardina'mı, her zaman özenle çantasında koruyorum. Peki çantamda, flaş filtreleri için de güzel bölmeler olmamalı mı?

  • Film Fotoğrafçılığı Günü Festivali - 11 Nisan Cumartesi

    merveengin tarafından, 2015-03-26 tarihinde ve #insanlar #etkinlikler başlığında yazıldı.
    Film Fotoğrafçılığı Günü Festivali - 11 Nisan Cumartesi

    3. Film Fotoğrafçılığı Günü yaklaşıyor, bu da, mağazamızda seni bekleyen tonla etkinlik olacağı anlamına geliyor. Şimdiden herkesin heyecanla beklediği 11 Nisan gününde neler yapacağımızı merak ediyorsan okumaya devam et!

  • Hayatına Biraz Renk Katma Zamanı

    merveengin tarafından, 2015-03-25 tarihinde ve #donanım #yaşamstili başlığında yazıldı.
    Hayatına Biraz Renk Katma Zamanı

    Bahar yaklaşıyor! Daha uzun ve daha aydınlık günlere merhaba de! Karanlık (ve soğuk) günler sonunda geride kaldı ve bunu kutlamak için artık hayatımızda yeni bir slogan yer alıyor: Daha fazla renk! Fotoğraflarını renklerdirmek ruh halini tamamen değiştirir ve eğlenceli kompozisyonların sonsuz olasıkları var! Canlı ve gerçeküstü bir havuza dalmak için okumaya devam et.

  • Dükkan Haberleri

    Lomography Sevgini Üzerinde Taşı!

    Lomography Sevgini Üzerinde Taşı!

    Kelimenin gerçek anlamıyla Lomography’yi sırtına geçir! Lomography tarzını yansıtan tişörtlerimiz ile analog bağımlılığını tüm dünyaya göster. Lomoseverler için özel tasarlanan bu tişörtler hem rahat, hem stil sahibi!

  • LC-A’nı Mükemmel ve Eşsiz Bir Fotoğraf Makinesine Dönüştür!

    pearlgirl77 tarafından, 2015-03-24 tarihinde ve #donanım #tüyolar başlığında yazıldı.
    LC-A’nı Mükemmel ve Eşsiz Bir Fotoğraf Makinesine Dönüştür!

    Cesur davranarak kendime düzeltmek ve kendisine yeni bir hava katmak için kırık bir LC-A almıştım. Şans eseri, kamera hala çalışır durumdaydı, bu yüzden onu düzeltmeme gerek kalmadı ama yeni bir elbiseye sahip oldu. Aynı zamanda çoklu pozlamalar yapmak için de kamerayı modifiye etmek istedim.

  • Duffman ve Mükemmel Petzval Portreleri Çekme Sanatı

    merveengin tarafından, 2015-03-23 tarihinde ve #insanlar #haberler başlığında yazıldı.
    Duffman ve Mükemmel Petzval Portreleri Çekme Sanatı

    Frankfurt’ta yasayan 20 yaşındaki Duffman’a merhaba de! Kendisi analog fotoğraf çekmeye, 16 yaşında ilk Diana F+‘sını aldığında başlamış. Şimdi ise Petzval Lens’i deneyerek etkileyici portreler ortaya koyuyor. Onun hakkında daha fazlasını öğrenmek için yazımızı okumaya devam et!

  • LomoAmigo Nükleer Başlıklı Kız ve Sualtı Fotoğrafları

    nural tarafından, 2015-03-23 tarihinde ve #insanlar #lomoamigolar başlığında yazıldı.
    LomoAmigo Nükleer Başlıklı Kız ve Sualtı Fotoğrafları

    Yakın zamanda yeni teklileri Beni Hatırla ile karşımıza çıkan müzik grubu Nükleer Başlıklı Kız, son tatillerinde yanlarına Fisheye No.2 Gold'u alıp, anılarını, güneş ve denizin ruhuna uygun, yuvarlak fotoğraflarla kayda aldı. NBK ile yeni teklileri, gelecek planları ve Fisheye maceraları hakkında yaptığımız röportajı merak ediyorsan, okumaya devam et.

  • Dükkan Haberleri

    Özel Tasarım: Diana F+ Explorer Nocturne

    Özel Tasarım: Diana F+  Explorer Nocturne

    Bakır tonları ve yıldızlı gece tasarımı ile bu özel tasarım fotoğraf makinesi, yakışıklı bir kurtun özelliklerini taşıyor: sevecen bir arkadaş ve korkutucu bir kaşif. Klasik Diana F+ gibi, Explorer Nocturne da rüyamsı orta format fotoğraflar çekiyor ve tüm Diana F+ aksesuarları ile uyumlu!

  • Danika'nın Analog Petzval Maceraları Bölüm 6: Düğünler & Vaftizler

    danika tarafından, 2015-03-20 tarihinde ve #donanım #haberler başlığında yazıldı.
    Danika'nın Analog Petzval Maceraları Bölüm 6: Düğünler & Vaftizler

    Danika, Yeni Petzval Lens maceralarının 6. ve son bölümünde, etkinlik fotoğrafçılığının tehlikeli alanına giriyor!

  • J Ö R Ð + V A T N: 4 ve 5. Günler

    Julien Matabuena tarafından, 2015-03-19 tarihinde ve #dünya #lokasyonlar başlığında yazıldı.
    J Ö R Ð + V A T N: 4 ve 5. Günler

    Lomografici Andrea Russo - andrejrusskovskij - İzlanda'daki tüm haftasını nefes kesici fotoğrafları ve kelimeleriyle birlikte kaydetmeye devam ediyor. Bugün bizimle seyahatinin 4. ve 5. günündeki olayları paylaşıyor.

  • Lomo LC-A New York'ta

    merveengin tarafından, 2015-03-19 tarihinde ve #dünya #lokasyonlar başlığında yazıldı.
    Lomo LC-A New York'ta

    New York, Amerika Birleşik Devletleri’nin en kalabalık ve en popüler şehri. 8.5 milyon kişiye ev sahipliği yapan, çeşitli ırk ve toplulukların birlikte yaşadığı büyük bir şehir. NY farklı kültürleri ve toplulukları kucaklayarak, birçok göçmene de ev sahipliği yapıyor. New York’a LC-A+'nın lensinden bakmaya ne dersin?