Adam ve Diana Baby 110

2012-08-24

Adam’a merhaba deyin ve onun kamerasıyla awww dedirtecek özel anılarını okuyun.

Merhaba Adam!

Öncelikle bize kendin hakkında üç şey söyle: neredesin, üzerindekiler ne renk ve ne seni güldürür?

Ben Adam, beni deli eden bazı insanlar bana Alex diye seslenir. Ben çok fazla renk giyerim ve giydiğim renklerin uyuşmadığından emin olurum. Bunlar, sırasıyla beni çok güldürüyor!

Diana Baby 110 ile olan maceralarından bahset bize biraz. Onunla nereye gittin, ne ve kimleri çektin?

Diana Baby 110 ile Londra merkezindeki sokaklardan, kırsal kesimdeki bir düğüne kadar çektim. Bu, birbirini umursamayan binlerce insan ile birbirini seven aile ve arkadaşlardan oluşan samimi bir kalabalık arasında güzel bir çatışma.

Bu bebekle şirketteki en gurur verici anın neydi?

Oğlum kamerayı aldı ve onu ağzına soktu, sonra kızım lensi temizledi ve bir çim fotoğrafı çekti.

Analog yaşam tarzını, bu lenslerden hangisi daha çok tamamlıyor?

Geniş açı, çünkü yakınlaşabilirim ve vizör için kaygılanmam.

Diana Baby 110 ile her hangi birinin fotoğrafını çekecek olsan, bu kim olurdu?

Peter Dinklage. Çünkü o küçük bir adam ama büyük karakterli!

Lomography gururla sunar, Diana Baby 110 , Lomography 110 Fotoğraf Makinesi Ailesi ikinci üyesi. Kolay kullanımlı ve yaratıcı olanaklarla dolu, bu minik fotoğraf makinesi ayrıca iki farklı lensten birini seçme şansını sunuyor, 12mm lens ile nefes kesen geniş açılı fotoğraflar çek, ya da 24mm standart lense geç ve standart kareler çek. Daha fazlası için 110 Camera Microsite

webo29 tarafından, 2012-08-24 tarihinde ve #lifestyle #tiger #110-film #bebek #diana #orca #baby-110-interview #diana-baby #diana-baby-110 #baby-110-roportaj #110-kamera-roportaj başlığında yazıldı.
merveengin tarafından çevirildi.

En yeni Kickstarter projemizi sunmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz: Lomo’Instant Square. Bahsettiğimiz dünyanın ilk tamamen analog kare format Instax fotoğraf çeken makinesi. Süper keskin fotoğraflar için 95mm cam lense, pozlama değerini kendi ayarlayan otomatik moda ve Lomography'e özgü tüm yaratıcı özelliklere sahip - ve tabii ki kompakt, katlanabilir bir tasarıma. Lomo’Instant Square Kickstarter üzerinden satışa sunuldu. Hemen bize katıl ve bu makineye Kickstarter üzerinden, planlanan perakende satış fiyatına oranla %35 indirimle sahip ol. Tekliflerimiz tükenmeden bizi desteklemeyi unutma!

Daha İlginç Makaleler