Siyah Beyaz Güzelliği: Belair İle Siyah Beyaz Fotoğraflar

2012-11-07

Analog fotoğrafçılığın en güzel yanlarından biri, dünyanın nasıl göründüğünü doğal yollardan değiştirebilme gücü! Çapraz banyolama ile dia filmlerin gerçeküstü renkleri veya siyah beyaz filmin nostaljik görüntüsü. Aşağıda senin için Belair X 6-12 ile çekilen siyah beyaz fotoğraflardan bir galeri oluşturduk!

İnsanlar dünyayı siyah beyaz görmez ama siyah beyaz fotoğrafları severler. Bunu en büyük nedeni de siyah beyaz fotoğrafların zamana meydan okuyan, klasik güzelliğidir. Belair X 6-12 ile dilediğin orta format siyah beyaz filmi kullanabilir ve orta formatta siyah beyazın güzelliğinin keyfini çıkarabilirsin. Lomography Earl Grey 100":http://shop.lomography.com/lomography-earl-grey-100-120-pack-of-3 veya Lomography Lady Grey 400 tercih senin, kesin olan tek bir şey var o da her iki filmde de klasik fotoğrafların tadını hissedeceksin!

bohlera tarafından, 2012-11-07 tarihinde ve #lifestyle #analog #film #lomo #lomography #fotograf #orta-format #belair-x-6-12 #koruklu başlığında yazıldı.
erayalan tarafından çevirildi.

En yeni Kickstarter projemizi sunmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz: Lomo’Instant Square. Bahsettiğimiz dünyanın ilk tamamen analog kare format Instax fotoğraf çeken makinesi. Süper keskin fotoğraflar için 95mm cam lense, pozlama değerini kendi ayarlayan otomatik moda ve Lomography'e özgü tüm yaratıcı özelliklere sahip - ve tabii ki kompakt, katlanabilir bir tasarıma. Lomo’Instant Square Kickstarter üzerinden satışa sunuldu. Hemen bize katıl ve bu makineye Kickstarter üzerinden, planlanan perakende satış fiyatına oranla %35 indirimle sahip ol. Tekliflerimiz tükenmeden bizi desteklemeyi unutma!

Daha İlginç Makaleler