Aşkı Tamamen Analog Bir Şekilde Kutla

Aşkını kutlamak için bunun Sevgililer Günü olması gerekmiyor ve sen bunu biliyorsun. Fotoğraf arşivlerimizin üzerinden geçtik ve ‘aşk’ adı altında etiketlenmiş kocaman fotoğraflar yığını karşısında şaşkına döndük. Görmek ister misin? İşte aşkı böyle kutlarsınız, Lomographerlar!

Krediler: sumlom, gotoarizona, elena506, atria007, icuresick, satomi, life_on_mars, bxlomo, boredbone, mikeydavies, jeansman, isabel_mebarak, warning, jeabzz, kylethefrench, qrro, anafaro, natalieerachel, sara81, anarchy, jillpossible, earlybird, hanibale & adi_totp

Size aşkınızı kutlamak için bu yeni analog sevgililerle iki sebep daha veriyoruz-
Diana F+ ve Diana Mini Aşk Mektubu Edition Fotoğraf Makinaları. Çok sevimli değiller mi?

shhquiet tarafından, 2013-01-16 tarihinde ve #haberler #120 #35mm #sevgililer-gunu #ask #diana-mini-ask-mektuplari #diana-f-ask-mektuplari #orta-format #yarim-kare #sevgililer-gunune-ozel-fotograf-makinasi başlığında yazıldı.
ace_ tarafından çevirildi.

Özel bir kabartmalı deri tasarımına sahip LC-A +, LC-Wide ve LC-A 120'nin yeni yıldönümü versiyonlarını sunmaktan gurur duyuyoruz. Stoklar sınırlı, sen de hemen bu Lomo efsanesini Lomography Online Dükkan ya da sana en yakın Gallery Store'dan ön sipariş ver!

Daha İlginç Makaleler