Aşkı Tamamen Analog Bir Şekilde Kutla

2013-01-16

Aşkını kutlamak için bunun Sevgililer Günü olması gerekmiyor ve sen bunu biliyorsun. Fotoğraf arşivlerimizin üzerinden geçtik ve ‘aşk’ adı altında etiketlenmiş kocaman fotoğraflar yığını karşısında şaşkına döndük. Görmek ister misin? İşte aşkı böyle kutlarsınız, Lomographerlar!

Krediler: sumlom, gotoarizona, elena506, atria007, icuresick, satomi, life_on_mars, bxlomo, boredbone, mikeydavies, jeansman, isabel_mebarak, warning, jeabzz, kylethefrench, qrro, anafaro, natalieerachel, sara81, anarchy, jillpossible, earlybird, hanibale & adi_totp

Size aşkınızı kutlamak için bu yeni analog sevgililerle iki sebep daha veriyoruz-
Diana F+ ve Diana Mini Aşk Mektubu Edition Fotoğraf Makinaları. Çok sevimli değiller mi?

shhquiet tarafından, 2013-01-16 tarihinde ve #haberler #120 #35mm #sevgililer-gunu #ask #diana-mini-ask-mektuplari #diana-f-ask-mektuplari #orta-format #yarim-kare #sevgililer-gunune-ozel-fotograf-makinasi başlığında yazıldı.
ace_ tarafından çevirildi.

En yeni Kickstarter projemizi sunmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz: Lomo’Instant Square. Bahsettiğimiz dünyanın ilk tamamen analog kare format Instax fotoğraf çeken makinesi. Süper keskin fotoğraflar için 95mm cam lense, pozlama değerini kendi ayarlayan otomatik moda ve Lomography'e özgü tüm yaratıcı özelliklere sahip - ve tabii ki kompakt, katlanabilir bir tasarıma. Lomo’Instant Square Kickstarter üzerinden satışa sunuldu. Hemen bize katıl ve bu makineye Kickstarter üzerinden, planlanan perakende satış fiyatına oranla %35 indirimle sahip ol. Tekliflerimiz tükenmeden bizi desteklemeyi unutma!

Daha İlginç Makaleler