Lomography Ürün Geliştirme Bölümü Ekibinden Akıllı Telefon Film Tarayıcısı'na Giriş Videosu

2013-02-17

Arkadaşımız Konstantin Schmölzer’den (aynı zamanda Viyana Lomography Ürün Geliştirme Bölümü çalışanıdır kendisi) Bize Akıllı Telefon Film Tarayıcı hakkında biraz daha detaylı bir açıklama yapmasını istedik. Bu kısa videoda bize bu aleti neden geliştirdiklerini, nasıl çalıştığını ve neden her Lomograficinin isteyebileceği harika bir ürün olduğunu anlattı.

İstersen Kickstarter sayfasına git ve yardımda bulun.

tomas_bates tarafından, 2013-02-17 tarihinde ve #haberler #videolar #lomography #smartphone-film-scanner #film-scanner-gallery başlığında yazıldı.
civcivli tarafından çevirildi.

En yeni Kickstarter projemizi sunmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz: Lomo’Instant Square. Bahsettiğimiz dünyanın ilk tamamen analog kare format Instax fotoğraf çeken makinesi. Süper keskin fotoğraflar için 95mm cam lense, pozlama değerini kendi ayarlayan otomatik moda ve Lomography'e özgü tüm yaratıcı özelliklere sahip - ve tabii ki kompakt, katlanabilir bir tasarıma. Lomo’Instant Square Kickstarter üzerinden satışa sunuldu. Hemen bize katıl ve bu makineye Kickstarter üzerinden, planlanan perakende satış fiyatına oranla %35 indirimle sahip ol. Tekliflerimiz tükenmeden bizi desteklemeyi unutma!

Daha İlginç Makaleler