LomoChrome Purple: Soruların Cevaplandı

Herkese merhaba! Öncelikle şimdiden LomoChrome Purple için ön sipariş veren herkese teşekkürler – Film için topluluktan aldığımız olağanüstü tepkiler bizi uçurdu! Bu makalede, film ile ilgili bize sorulan soruları yanıtlayarak ihtiyacınız olan bilgileri paylaşacağız. Burada cevaplananlardan başka sorun varsa lütfen yorumlarda belirt. Seni cevapsız bırakmayacağız!

İlk üretilen seri ne zaman gönderilecek?

LomoChrome Purple ‘ın ilk serisi Temmuz 2013’te müşterilere gönderilecek. Bu gönderim tarihi Brezilya ve Rusya dışındaki bütün müşterilerimiz için geçerli. (Bu ülkelerde yaşayanlar içinse filmin bir an önce ulaşması için elimizden geleni yapacağız!)

Neden gönderim tarihi bu kadar geç?

Gönderinin bu kadar geç yapılacak olmasının sebebi ön sipariş ödemelerinizin bu filmin heyecan verici ilk üretiminde yatırım olarak kullanılacak olması ve LomoChrome Purple ’ın üretiminin diğer filmlere göre daha uzun sürmesi. LomoChrome Purple baştan aşağıya yeni geliştirilip üretilen yepyeni bir film!

LomoChrome Purple, infrared film mi?

Hayır. Aerochrome gibi infrared filmlerden ilham alırken, LomoChrome Purple ’ı normal bir renkli negatif film olarak üretmeye karar verdik. Bu kararın sebebi topluluktan aldığımız geri bildirimlerdi. İnsanlar ekstra zahmetli filtreler kullanmadan infrared film efektleri elde etmek istiyorlardı.

LomoChrome Purple ’ı nasıl banyolattırabilirim?

LomoChrome Purple C-41 kimyasalı ile banyolattırılır.

LomoChrome Purple ile bu efektleri elde etmek için filtreye ihtiyacım var mı?

Hayır bu efektler için ekstra bir filtreye ihtiyacın yok: efektler kendiliğinden ortaya çıkıyor.

LomoChrome Purple’ın 35mm filminde kaç poz var?

Normal bir fotoğraf makinesiyle kullanıldığında, her bir LomoChrome Purple 35mm film ile 36 poz elde edilir.

5’li paketler yerine daha az sayıda film için ön sipariş vermek mümkün mü?

Maalesef mümkün değil – Şimdilik sadece 5 ve daha fazla sayıda LomoChrome Purple için ön sipariş verilebiliyor. Ama ön sipariş vererek, filmleri iyi bir indirimle alabiliyorsun.

Bu ilk üretilen LomoChrome Purple serisi neden bu kadar özel?

İlk üretilen filmlerde senin gerçek bir LomoChrome fotoğrafçısı olduğunu kanıtlayacak filmin üzerine basılmış özel bir not olacak – Ayrıca, seri üretime geçilmeden önce çıkan bu ilk filmler ile, seri üretileceklere göre çok daha eşsiz sonuçlar elde edebilirsin!

Ön siparişte kaç adet ilk üretim LomoChrome Purple satılacak?

4000 tane LomoChrome Purple 120 ve 3500 tane LomoChrome Purple 35mm, ön siparişe açık.

LomoChrome Purple 35mm Ön Sipariş Ver | LomoChrome Purple 120 Ön Sipariş Ver

tomas_bates tarafından, 2013-02-01 tarihinde ve #haberler #infrared #35mm-films #120-films #lomochrome-purple başlığında yazıldı.
bomboniera tarafından çevirildi.

Daha İlginç Makaleler