Lomography Film Tarayıcısı Kickstarter Projesi Yakında Sona Eriyor!

Lomography Film Tarayıcısı’nın Kickstar’daki projesini destekleyen herkese çok teşekkürler. Bugün projeyi desteklemek ve bununla beraber harika ödüller kazanmak için son şansın! Hala inanılmaz destek ödülleri verilmeye devam ediyor, bunun yanında kimse bir şey kaçırmasın diye bazı çok tercih edilenlerin sayısını arttırdık!

Lomography Smartphone Film Tarayıcısı

Süresi Uzatılan Destek Ödülleri

Sonradan gelenler de partiye dahil olsun diye bazı çok tercih edilen ödüllerin sayısını arttırdık. Martta gönderilecek çok özel paketler için hazır ol!

110$ Destek

Kickstarter-özel Spinner 360°. Başlangıç Paketi. Paket içeriği: Spinner 360°. 35mm fotoğraf makinesi ve Lomography Smartphone Film Tarayıcı.

$220$ Destek

Kickstarter-özel LC-A+. Başlangıç Paketi. Paket içeriği: Lomography LC-A+ 35mm fotoğraf makinesi. ve Lomography Smartphone Film Tarayıcı. Olağanüstü lomografik 35mm çekimlerin için ihtiyacın olan her şey.

Lomography Film Tarayıcısı ile Daha Fazla Tarama

Tarayıcının neler yapabileceğini görmek mi istiyorsun? Topluluktan bir kaç kişiye tarayıcılardan dağıttık. Sonuçlara buradan bakabilirsin: sixsixty ve wapclub

Fotoğraf ve tarama: sixsixty

Daha fazla bilgi ya da projeyi destekleyerek kendi Lomography Smartphone Film Tarayıcı’na sahip olmak için"Kickstarter sayfası":http://www.kickstarter.com/projects/lomography/the-lomography-smartphone-film-scanner ’na uğra.

devoncaulfield tarafından, 2013-02-03 tarihinde ve #haberler #lomography-smartphone-scanner-kickstarter-35mm başlığında yazıldı.
bomboniera tarafından çevirildi.

Daha İlginç Makaleler