Vintage Şehirler: Toronto

2013-03-26

Hiç şehrinin 10, 20, hatta 30 önce nasıl göründüğünü merak ettin mi? Şey biz tam da bunu güzel şehrimiz Toronto için merak ettik ve ortaya vintage fotoğraflardan oluşan bu topluluk çıktı- Biraz bakındıktan sonra gözden geçir!

Facebook topluluğu Vintage Toronto'da çoğunluğu film olan, şehirin şimdiki hale gelmeden önceki birçok vintage fotoğrafı toplanıyor ve paylaşılıyor. Skydome’un açılış gününden Union istasyonuna her köşebaşına kadar gözünüzün önüne serilecek pek çoğu mevcut. Az veya çok yıl geçmesine rağmen değişmeyen tek şey oluyor o da değişimin taa kendisi! Bu yüzden her zaman vintage fotoğraflara bakmayı çok sevmişimdir.

Aşağıdan galerimize göz atın ve günlük güncel vintage fotoğraflar için Facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

Vintage Toronto aracılığıyla fotoğraflar

ashleyaang tarafından, 2013-03-26 tarihinde ve #toronto #lifestyle #film #vintage #35mm-film #120mm-film #cn-tower #mavi #skydome #fotograf #sokak #sehir #kargalar #sehirli başlığında yazıldı.
kare tarafından çevirildi.

En yeni Kickstarter projemizi sunmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz: Lomo’Instant Square. Bahsettiğimiz dünyanın ilk tamamen analog kare format Instax fotoğraf çeken makinesi. Süper keskin fotoğraflar için 95mm cam lense, pozlama değerini kendi ayarlayan otomatik moda ve Lomography'e özgü tüm yaratıcı özelliklere sahip - ve tabii ki kompakt, katlanabilir bir tasarıma. Lomo’Instant Square Kickstarter üzerinden satışa sunuldu. Hemen bize katıl ve bu makineye Kickstarter üzerinden, planlanan perakende satış fiyatına oranla %35 indirimle sahip ol. Tekliflerimiz tükenmeden bizi desteklemeyi unutma!

Daha İlginç Makaleler