Dünya Çapındaki Lomo Caterpillar Videosunun Bir Parçası Ol!

Lomography, yüzlerce fotoğraftan oluşan dünyanın en büyük Lomo Caterpillar stop motion videosunu organize ediyor. Dünyadaki tüm Lomography Gallery Store’larda gerçekleşecek bu etkinliğe İstanbul da dahil! Star olabilmen için sana ihtiyacımız var! 23 Mart günü saat 15:00’da Gallery Store İstanbul’a gel ve bu büyük analog macerada yıldız ol. Detaylar için okumaya devam et.

Evet doğru, bu büyük Lomo Caterpillar videosuna katılman için sana ihtiyacımız var! Tek yapman gereken, 23 Mart Cumartesi günü saat 15:00’da Gallery Store İstanbul’a gelmek ve mağazanın önünde eğlenceli fotoğraflar çekmek. Bu fotoğraflar daha sonra dünya çapındaki Lomo Caterpillar videosunun bir parçası olacak. Neyin içinde olacağın hakkında fikrin olması için önceki videomuzu izleyebilirsin!

Daha ne bekliyorsun. Kalemini al ve ajandana tarihi not et! Üstelik tüm katılımcılar, bir sonraki alışverişleri için %10 indirim kazanacak!

Katılmak için adını, soyadını, telefon numaranı ve e-posta adresini bize e-posta olarak göndermeyi unutma

Adres: Şahkulu Mah. Serdar-ı Ekrem Sok. No: 5B Beyoğlu
Telefon: 0533 039 5370
E-Mail: store.istanbul@lomography.com
Çalışma Saatleri Pazartesi – Perşembe: 12:00 – 20:00 & Cuma – Pazar: 12:00 – 21:00

Takip Et, Ekle, Bize Katıl: LomoEv, Facebook, Twitter ve Vimeo

lgs_istanbul tarafından, 2013-03-06 tarihinde ve #videolar #haberler #event #istanbul #lomo-caterpillar #analog-fotografcilik #sipsak-fotografcilik #sokak-fotografciligi başlığında yazıldı.

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler