Mükemmelliğin Canı Cehenneme - Fotoğrafçılıkta Özgürlük!

Lomography Smartphone Film Tarayıcısı - Online Shop'da ve Gallery Store'da Satışta!

Kickstarter üzerindeki inanılmaz ilgi sayesinde, Lomography Smartphone Film Tarayıcısı şimdi Lomography Online Shop ve dünya çapında tüm Lomography Gallery Storelarda ilk kez hayatta ve satışta.

Hızlı tarama ve 35mm filmlerini paylaşmak her zamankinden daha kolay hatta sen hareket halindeyken bile Lomography Smartphone Film Tarayıcısı tüm filmli fotoğrafçılığı sevenlerin olmazsa olmaz aksesuarı.

İnternetten Al ya da Mağaza Bul

Daha çok bilgeye Smartphone Tarayıcı sitesinden ulaşabilirsin.

Lomography Smartphone Film Tarayıcısından Basit Taramalar

Lomotarayıcı Uygulaması Yakında!

Smartphone Film Tarayıcısı ücretsiz entegre edilmiş ve yakında Apple ve Android Uygulama Mağazalarına gelecek olan Lomotarayıcı Uygulaması ile birlikte çalışır. Bu uygulama, taranan filmlerini tersine çevirmeni, panoramaları birleştirmeni ve LomoKino filmlerini hızlı bir şekilde hareketlendirmeni ve paylaşmanı sağlayacak. Bu arada, şimdilik bu öğretici yazıyla Photoshop kullanarak taramaları nasıl kırpacağını ve filmleri nasıl ters çevireceğini gösterdik. Ters çevrilmiş ve kırpılmış taramalar için ücretsiz Uygulama tavsiyesi:

Android için Photo Editor

iPhone için Camera+

shhquiet tarafından, 2013-03-13 tarihinde ve #haberler #film #tarama #smartphone #lomography-smartphone-film-tarayicisi başlığında yazıldı.
kablelvuku tarafından çevirildi.

Daha İlginç Makaleler