Viyana Lomography Merkezi'nden Lomo Caterpillar: Caterpillar Karakterleri

Tüm dünyadaki Lomography Gallery Store’larda iki gün sonra gerçekleşecek Dünya Çapındaki Lomography Caterpillar videosunu beklerken merkez ofisimizden yakındaki bir parka kadar kendi Lomo Caterpillar ’ımızı yaptık. Okumaya devam et ve Caterpillar için sırada bekleyen farklı karakterlere göz at!

Caterpillar sırasında bize eşlik eden küçük tüylü bir arkadaşımız da vardı.

Lomo Caterpillar oldukça basit. Sadece birkaç insana, dış mekana ve biraz analog fotoğraf makinesi ve filme (tek bir fotoğraf makinesiyle de gerçekleştirebilirsin) ihtiyacın var. Sıraya giren herkes arkasında duran kişinin fotoğrafını çekip, fotoğraf makinesini ona verecek. Makineyi alan kişi de aynı aşamayı tekrar edecek. Fotoğrafı çeken sıranın en sonuna geçecek. Bu aşamalar belirli bir yere ulaşana kadar ya da film bitene kadar tekrarlanabilir. Fotoğraflar çekilirken kullanılacak her türlü kostüm ve eğlenceli aksesuar caterpillar’ı çok daha eğlenceli hale getirecek. Sonuçlar toplanarak bir stop-motion video hazırlanacak.

Kostümler Lomo caterpillar ’ı daha eğlenceli hale getiriyor!

Analog Günü ‘nü kutlamak için Lomo Caterpillar’ı dünyanın heryerinde yapılacak bir etkinlik haline getirmek istiyoruz. Bu yüzden, 23 Mart’ta tüm dünyadaki Lomography Gallery Store’larda bir Lomo Caterpillar yapılacak. Yakınındaki Gallery Store’a gidip videonun yapılmasına yardım etmeni çok isteriz. Dünya Çapındaki Lomo Caterpillar hakkında daha fazla şeyi buradan öğrenebilirsin.

İşte dün Viyana’daki Lomography Merkezi’nde yapılan Lomo Caterpillar sırasında çekilen fotoğraflardan bazıları:

bohlera tarafından, 2013-03-21 tarihinde ve #art #lifestyle #fun #black-and-white #vienna #hq #accessories #analogue-photography #photographer #characters #photowalk #lomography #portraits #caterpillar #features #analogue-cameras #color-negatives #coverage #35mm-films #editorial-series #120-films #color-slides #analogue-days başlığında yazıldı.
bomboniera tarafından çevirildi.

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler