Lomography Caterpillar Tanıtım Videosu

2013-03-21

Bildiğiniz gibi bu cumartesi, 23 Mart’ta, dünyadaki tüm Lomography Gallery Store’larda LomoCaterpillar etkinliği düzenleniyor. Bu analog fotoğrafçılık ve onun getirdiği eğlence için büyük bir kutlama olacak. Biz Lomography Merkez Ofis ahalisi olarak çok heyecanlandık, haftasonunu bekleyemedik ve dün kendi LomoCaterpillar’ımızı yaptık! Aşağıda Caterpillar eğlencemizin videosunu izle!

Cumartesi günü gerçekleşecek bu büyük etkinlikte lütfen bize katıl! Caterpillar’ın nerelerde yapılacağını buradan öğrenebilirsin. Analog yaşam hakkında daha çok şey mi öğrenmek istiyorsun? Analog Günü sitemize yönel!

Videodaki müzik için Room For a Ghost’a teşekkür ediyoruz:http://freemusicarchive.org/music/Room_For_A_Ghost – Şarkının adı No.2 ve buradan dinleyebilirsin:http://freemusicarchive.org/music/Room_For_A_Ghost/3_Song_EP/room_for_a_ghost_-__No02

tomas_bates tarafından, 2013-03-21 tarihinde ve #haberler #videolar #lomography #lomocaterpillar #analogue-day #photo-caterpillar başlığında yazıldı.
bomboniera tarafından çevirildi.

En yeni Kickstarter projemizi sunmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz: Lomo’Instant Square. Bahsettiğimiz dünyanın ilk tamamen analog kare format Instax fotoğraf çeken makinesi. Süper keskin fotoğraflar için 95mm cam lense, pozlama değerini kendi ayarlayan otomatik moda ve Lomography'e özgü tüm yaratıcı özelliklere sahip - ve tabii ki kompakt, katlanabilir bir tasarıma. Lomo’Instant Square Kickstarter üzerinden satışa sunuldu. Hemen bize katıl ve bu makineye Kickstarter üzerinden, planlanan perakende satış fiyatına oranla %35 indirimle sahip ol. Tekliflerimiz tükenmeden bizi desteklemeyi unutma!

Daha İlginç Makaleler