2013'ün (Şimye Kadar) En Popüler Fotoğrafları - 1. Bölüm

Facebook’ta 500.000 Beğeni’ye ulaşma hedefimizi gerçekleştirdik ve şimdi bunu kutlamak için başlattığımız etkinlikler içinde 2013’te şimdiye kadarki en popüler 500 fotoğraftan oluşan seçkimizin ilk 100 fotoğrafını sunmaktan gurur duyuyoruz. Bu 500 fotoğrafının jürisi olan siz sevgili Lomograficilere sonsuz teşekkürlerimizle!

Evet, doğru okudunuz, Facebook Sayfamızda 500,000 Beğeni‘ye ulaştık. Bu başarı için hepinize çok teşekkür ederiz! Bu müthiş başarıyı kutlamak için toplulukta bu yıl şimdiye kadar çekilip siz çok değerli Lomograficiler tarafından oylanarak beğenilen 500 popüler fotoğrafı sergilemek istiyoruz. Hem unutmayın, bu seçkilerin yanı sıra yarışmalar ve diğer etkinliklerle devam edecek bu kutlamaların bir parçası olmak isterseniz Dergi’yi okumaya devam edin!

Haydi şimdi gelin ve bu seçkinin ilk 100 fotoğrafına birlikte göz atalım. Hem belki çoktan bazılarını görmüş ve hatta oy vermişsinizdir. Kim bilir belki içlerinden bazıları sana aittir. Bakmadan bilemezsin değil mi?

Krediler: tamsoam, grazie, dakadev_pui, simonesavo, mafiosa, blueskyandhardrock, kleeblatt, bravebird, atria007, hodachrome, earlybird, ryszardl70, vicuna, alloftheabove, gocchin, bloomchen, walasiteodito, poepel, troch, buckshot, moodification, artichekt, bkspicture, tall_bastard, suizidekid, frauspatzi, qrro, lazybuddha, danielnegreiros, olga_primavera, satomi, alexyz, bebopbebop, dida, why-yu, emkei & djramsay

Diğer 400 fotoğraf için beklemede kalın!

plasticpopsicle tarafından, 2013-04-05 tarihinde ve #haberler #lomography #part-1 #news #2013 #galeri #haberler #fotograf #gallery-post #populer #bolum #500-most-popular-photos başlığında yazıldı.
civcivli tarafından çevirildi.

Daha İlginç Makaleler