2013'ün (Şimye Kadar) En Popüler Fotoğrafları - 3. Bölüm

2013-04-05

Facebook’ta 500.000 Beğeni’ye ulaşma hedefimizi gerçekleştirdik ve şimdi bunu kutlamak için 2013’ün şimdiye kadarki en popüler 500 fotoğrafından oluşan bir fotoğraf serisi hazırladık. Henüz 200 tanesini yayınladığımız seçkinin diğer 100 tanesini görmek için okumaya devam edin!

Bütün bu yaygaraya rağmen belki hala duymamışsınızdır diye hatırlatmakta fayda var; Facebook Sayfamızda 500,000 Beğeni‘ye ulaştık. Bu başarı için hepinize çok teşekkür ederiz! Bu müthiş başarıyı kutlamak için toplulukta bu yıl şimdiye kadar çekilip siz çok değerli Lomograficiler tarafından oylanarak beğenilen 500 popüler fotoğrafı sergilemek istiyoruz. Hem unutmayın, bu seçkilerin yanı sıra yarışmalar ve diğer etkinliklerle devam edecek bu kutlamaların bir parçası olmak isterseniz Dergi’yi okumaya devam etmelisiniz!

Seçkimizin bu yeni 100 fotoğrafını belki çoktan görmüş ve hatta oy vermişsinizdir. Kim bilir belki içlerinden bazıları size aittir. Bakmadan bilemezsin değil mi?

Krediler: atria007, dannyedwards, mapix, itisanormalname, ryszardl70, life_on_mars, grazie, bravebird, suizidekid, bloomchen, dida, ccwu, mafiosa, vicuna, kitija, elelostdog, zonderbar, sprofishgel, ohlordy, adash, kathepalacio, kleeblatt, blueskyandhardrock, kiri-girl, kleinerkaries, marta1901, ck_berlin, olga_primavera, hodachrome, satomi, bebopbebop, oldstandby, marcus_loves_film, alexyz, djramsay, rainboow, wil6ka, walasiteodito, clickiemcpete, qrro, hanat9651, purepaty, vici, meryl, artichekt, lazybuddha, emkei, bravopires, poepel, disdis, maria_vlachou & tiano

İlk 200 fotoğrafı henüz görmediniz mi? O halde 1. Bölüm için buraya ve 2. Bölüm için buraya tıklayın!

plasticpopsicle tarafından, 2013-04-05 tarihinde ve #haberler #facebook #haber #2013 #galeri #haberler #fotograf #yenilik #populer #bolum-3 #secki başlığında yazıldı.
civcivli tarafından çevirildi.

En yeni Kickstarter projemizi sunmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz: Lomo’Instant Square. Bahsettiğimiz dünyanın ilk tamamen analog kare format Instax fotoğraf çeken makinesi. Süper keskin fotoğraflar için 95mm cam lense, pozlama değerini kendi ayarlayan otomatik moda ve Lomography'e özgü tüm yaratıcı özelliklere sahip - ve tabii ki kompakt, katlanabilir bir tasarıma. Lomo’Instant Square Kickstarter üzerinden satışa sunuldu. Hemen bize katıl ve bu makineye Kickstarter üzerinden, planlanan perakende satış fiyatına oranla %35 indirimle sahip ol. Tekliflerimiz tükenmeden bizi desteklemeyi unutma!

Daha İlginç Makaleler