2013'ün (Şimye Kadar) En Popüler Fotoğrafları - 4. Bölüm

Facebook’ta 500.000 Beğeni’ye ulaşma hedefimizi gerçekleştirdik ve şimdi bunu kutlamak için başlattığımız etkinlikler içinde 2013’te şimdiye kadarki en popüler 500 fotoğraftan oluşan seçkimizin ilk 300 fotoğrafını çoktan gördünüz. Şimdi yeni 100 fotoğraf ile devam edeceğiz! Okumaya devam edin.

Duymamış olmanız mümkün değil ama biz yine de hatırlatalım; Facebook Sayfamızda 500,000 Beğeni‘ye ulaştık. Bu başarı için hepinize çok teşekkür ederiz! Bu müthiş başarıyı kutlamak için toplulukta bu yıl şimdiye kadar çekilip siz çok değerli Lomograficiler tarafından oylanarak beğenilen 500 popüler fotoğrafı sergilemek istiyoruz. Hem unutmayın, bu seçkilerin yanı sıra yarışmalar ve diğer etkinliklerle devam edecek bu kutlamaların bir parçası olmak isterseniz Dergi’yi okumaya devam etmelisiniz!

Bugün size sıradaki 100 fotoğrafı göstermek istiyoruz. Hem belki çoktan bazılarını görmüş ve hatta oy vermişsinizdir. Kim bilir belki içlerinden bazıları sana aittir. Bakmadan bilemezsin değil mi?

Krediler: ccwu, kleeblatt, metaluna, walasiteodito, gatokinetik-o, bloomchen, suizidekid, bebopbebop, atria007, dakadev_pui, earlybird, gauthierdumonde, onkel-m, clownshoes, marta1901, sirio174, vici, life_on_mars, grazie, pearlgirl77, adash, he-mo, chory35, qrro, bravebird, sobetion, escudero, maximum_b, ryszardl70, buckshot, nadinadu, wil6ka, dida, emkei, -alia-, bravopires, weidong, coca, kangiha, tall_bastard, clickiemcpete, kathepalacio, 134340, ohlordy, bkspicture, maduz, lazybuddha, hodachrome, erikagrendel, poepel, alexyz, oleman, mafiosa, rewd, kylethefrench, blueskyandhardrock & artichekt

Seçkideki ilk 300 fotoğrafı görmeden geçmeyin! 1. Bölüm , 2. Bölüm ve 3. Bölüm için tıklayın!

plasticpopsicle tarafından, 2013-04-05 tarihinde ve #haberler #facebook #haber #2013 #galeri #haberler #fotograf #yenilik #populer #bolum-4 #secki başlığında yazıldı.
civcivli tarafından çevirildi.

Daha İlginç Makaleler