Suçlu Zevklerin Galerisi: Sevgili Ellerle Çiftleme

Bazen, hayatta yapmadan duramadığımız bazı şeyler vardır. Bazen bu şeyleri yapmak istemeyiz ya da çok kere yaptığımızı bildiğimiz eylemleri hala yapmaya devam ederiz, sonunda da sürüye uymak suçlu bir zevke dönüşür.

Durum hayattaki birçok faktörde de geçerlidir — dinlediğin müzik, izlediğin film ya da seçtiğin arkadaşlar bile. Bu, bizim sevgili topluluğumuzda da geçerli, özellikle fotoğrafını çekmek için seçtiğimiz obje söz konusu olduğunda.

ELLER! Bu Toplulukta kaç tane el gördün şimdiye kadar? Eminim ki on taneden fazladır! Elleri çekmek asla sona ermez, Tanrı vergisi bu elleri Lomograflamaya bayılıyoruz! Ve tabii ki burada bitirmiyoruz çünkü ellerle çiftli ve çoklu pozlamalar yapmak zorundayız!

Suçluluk? Endişelenme, bu tamamen iyi bir şey! Lomograflarınızı seviyoruz ve bu yüzden, bu haftanın en iyi 50 çiftli ve çoklu el fotoğraflarınızı yayınlıyoruz! Haydi eller havaya!

Krediler: opon21, modern_nmt, tomkiddo, antibiotyx, odax, natalieerachel, bente-b-jenssen, fletchinski84, katinkaja, twizzer88, earlybird, atria007, roberteaton, kiwikoh, guitarleo, nadinadu, superkulisap, feelux, rjk_89, freckleface, lawypop, realrampage, anpank, hodachrome, rrohe, jojo8785, palkina, meryl, funfun, sprofishgel, chesnokova, riko55555, miss_maha, saintempire, mensa, ehmahh, coca, callmeca, paramir, judoquinn & kernow_and_cambria

Dahası var ve görülmesini mi istiyorsun? O zaman linklerini yorum kutucuğuna yaz! Daha fazla el daha fazla… neşe! :)

mayeemayee tarafından, 2013-05-03 tarihinde ve #lifestyle #el #cift-pozlama #coklu-pozlama #eller başlığında yazıldı.
kablelvuku tarafından çevirildi.

Daha İlginç Makaleler