Suçlu Zevklerin Galerisi: Sevgili Ellerle Çiftleme

2013-05-03

Bazen, hayatta yapmadan duramadığımız bazı şeyler vardır. Bazen bu şeyleri yapmak istemeyiz ya da çok kere yaptığımızı bildiğimiz eylemleri hala yapmaya devam ederiz, sonunda da sürüye uymak suçlu bir zevke dönüşür.

Durum hayattaki birçok faktörde de geçerlidir — dinlediğin müzik, izlediğin film ya da seçtiğin arkadaşlar bile. Bu, bizim sevgili topluluğumuzda da geçerli, özellikle fotoğrafını çekmek için seçtiğimiz obje söz konusu olduğunda.

ELLER! Bu Toplulukta kaç tane el gördün şimdiye kadar? Eminim ki on taneden fazladır! Elleri çekmek asla sona ermez, Tanrı vergisi bu elleri Lomograflamaya bayılıyoruz! Ve tabii ki burada bitirmiyoruz çünkü ellerle çiftli ve çoklu pozlamalar yapmak zorundayız!

Suçluluk? Endişelenme, bu tamamen iyi bir şey! Lomograflarınızı seviyoruz ve bu yüzden, bu haftanın en iyi 50 çiftli ve çoklu el fotoğraflarınızı yayınlıyoruz! Haydi eller havaya!

Krediler: opon21, modern_nmt, tomkiddo, antibiotyx, odax, natalieerachel, bente-b-jenssen, fletchinski84, katinkaja, twizzer88, earlybird, atria007, roberteaton, kiwikoh, guitarleo, nadinadu, superkulisap, feelux, rjk_89, freckleface, lawypop, realrampage, anpank, hodachrome, rrohe, jojo8785, palkina, meryl, funfun, sprofishgel, chesnokova, riko55555, miss_maha, saintempire, mensa, ehmahh, coca, callmeca, paramir, judoquinn & kernow_and_cambria

Dahası var ve görülmesini mi istiyorsun? O zaman linklerini yorum kutucuğuna yaz! Daha fazla el daha fazla… neşe! :)

mayeemayee tarafından, 2013-05-03 tarihinde ve #lifestyle #el #cift-pozlama #coklu-pozlama #eller başlığında yazıldı.
kablelvuku tarafından çevirildi.

En yeni Kickstarter projemizi sunmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz: Lomo’Instant Square. Bahsettiğimiz dünyanın ilk tamamen analog kare format Instax fotoğraf çeken makinesi. Süper keskin fotoğraflar için 95mm cam lense, pozlama değerini kendi ayarlayan otomatik moda ve Lomography'e özgü tüm yaratıcı özelliklere sahip - ve tabii ki kompakt, katlanabilir bir tasarıma. Lomo’Instant Square Kickstarter üzerinden satışa sunuldu. Hemen bize katıl ve bu makineye Kickstarter üzerinden, planlanan perakende satış fiyatına oranla %35 indirimle sahip ol. Tekliflerimiz tükenmeden bizi desteklemeyi unutma!

Daha İlginç Makaleler