Ben ❤ Annem

Bu pazar Anneler Günü! Hadi dünyadaki tüm anneleri, annelerimizi onurlandırmak ve Anneler Günü'nü kutlamak için zaman ayırın!

Krediler: life_on_mars

Hepimiz 8 ay boyunca hayatın kulisinde beklerken, diğer tarafta sevgili annelerimiz sıcak ve koskocaman bir gülümsemeyle bizi bekliyorlardı. Size ayakkabı bağcıklarınızı nasıl bağlayacağınızı öğretti, sokakta yürürken elinizden tuttu ve gece sizi yatağınıza yatırdı.

Krediler: kylethefrench, grazie, myloveletter, meryl, paramir & neja

Küçükken, annem ve ben akşam yemeğini hazırlarken bağıra bağıra The Sounds of Music filminden ‘The Hills are Alive’ şarkısını söylerdik. Fazla söze gerek yok, bu bizim en sevdiğimiz filmdi!

Numaradan, süslü bir restaurantta yemek yapardık. Annemin efsanevi elmalı turtasını ve kiş yaparken berbat bir Fransız aksanıyla konuşurduk ve annem her zaman yumurta çırpıcısını erkek kardeşimin üzerine sürmeme izin verirdi :)

Krediler: japsix

Her gece, beni yatağıma yatırırdı. Saatlerce ninni söyler ve peri masalları okurdu çünkü karanlıktan çok korkardım ve bu sadece bir başlangıçtı.

Hadi, favori Lomography kameralarla çekilmiş annelerimize göz at!

Krediler: pussylove, coca, projectsnap & neanderthalis

Robert Munsch’ın dediği gibi, ’’Seni sonsuza kadar seveceğim,
seni her zaman seveceğim. Yaşadığım sürece, biricik annem olacaksın."

Seni seviyorum anne. Anneciğim ve babacığım , ikiniz de kalbinizi beni korumaya adadığınız için size çok teşekkür ederim. Umarım, bu pazar senin için planladığımız sürprizi çok beğenirsin.

Peki, siz annenizin Anneler Günü’nü nasıl kutlayacaksınız? Annenizle en sevdiğiniz anınız ne? Aşağıda, yorumlarınla bize anlat !

jasonskung tarafından, 2013-05-10 tarihinde ve #haberler başlığında yazıldı.

Daha İlginç Makaleler

 • İlham Al: Lomography Dergi'de Yer Alan Çağdaş Kadın Fotoğrafçılar

  jillytanrad tarafından, 2014-03-08 tarihinde ve #yaşamstili başlığında yazıldı.
  İlham Al: Lomography Dergi'de Yer Alan Çağdaş Kadın Fotoğrafçılar

  Kadınlar Günü'nü (bazı bölgelerde tüm ay kutlanan) kutlamak için daha önce dergide yer verdiğimiz bazı çağdaş kadın fotoğrafçıları tekrar göstermek istiyoruz.

 • Bir Pazar Riva'da

  bitchscream tarafından, 2014-06-11 tarihinde ve #dünya #lokasyonlar başlığında yazıldı.
  Bir Pazar Riva'da

  Her hafta sonumu arkadaşlarımla geçirdiğim için bu hafta sonumu da ailemle geçirmeye karar verdim. Nereye gidelim diye düşünürken, babam pazar günümüzü sakin geçirelim diye düşünüp, götürdü bizi Riva'ya.

 • WORKSHOP // PANORAMİK ÇILGINLIK - 25 Mayıs Pazar

  merveengin tarafından, 2014-04-24 tarihinde ve #etkinlikler başlığında yazıldı.
  WORKSHOP // PANORAMİK ÇILGINLIK - 25 Mayıs Pazar

  Güzel bir pazar gününde, Lomography'nin panoramik fotoğraf makinelerini denemeye ne dersin? Sprocket Rocket ve Spinner 360 kullanacağımız bu workshopta panoramik fotoğraf çekme tekniklerine dair her şeyi öğreneceksin!

 • WORKSHOP // DIANA MINI'YE GİRİŞ - 22 Haziran Pazar

  lgs_istanbul tarafından, 2014-05-27 tarihinde ve #etkinlikler başlığında yazıldı.
  WORKSHOP // DIANA MINI'YE GİRİŞ - 22 Haziran Pazar

  Bir makinede birden fazlası! Diana Mini ile istersen fotoğraflarını retro kare formatta çek, istersen yarım kare formata çevir ve 72 fotoğrafı bir 35mm rulosuna sığdır! Aklına takılan bütün ‘mini’ sorulara bu workshopta yanıt bulabileceksin.

 • Dükkan Haberleri

  Özel Bir Portre Lensi - Petzval Sanat Lensi

  Özel Bir Portre Lensi - Petzval Sanat Lensi

  Yeni Petzval lens ile çekilmiş fotoğraflar, süper keskin odak alanları ve harika döngüsel bokehleri ile kolayca tanınabilir. Her Yeni Petzval lens, pirinç kaplıdır (tıpkı orijinal Petzval lens gibi) ve özel bir cam lense sahiptir. Bu lensler, Lomography ve Rusya'daki Zenit fabrikası ekibinin optik uzmanları iş birliği ile tasarlandı ve üretildi.

 • Lomography Embassy Store İstanbul Ekim Ayı Etkinlik Takvimi

  merveengin tarafından, 2014-10-01 tarihinde ve #etkinlikler başlığında yazıldı.
  Lomography Embassy Store İstanbul Ekim Ayı Etkinlik Takvimi

  Ekim, sonbaharın güzel renklerini fotoğraflamak için harika bir zaman! Bu fantastik ayı, bizimle birlikte kutlamak istiyorsan workshoplarımızı ve sergilerimizi kaçırma. Lomography Embassy Store İstanbul'da Ekim ayında neler yapacağımızı merak ediyorsan okumaya devam et.

 • WORKSHOP // DIANA MINI İLE PORTRE FOTOĞRAFÇILIĞI - 20 Nisan Pazar

  lgs_istanbul tarafından, 2014-03-24 tarihinde ve #etkinlikler başlığında yazıldı.
  WORKSHOP // DIANA MINI İLE PORTRE FOTOĞRAFÇILIĞI - 20 Nisan Pazar

  Diana Mini'nın retro kare formatı, portre fotoğrafçılığı için ideal! Aklına takılan bütün ‘mini’ sorulara yanıt bulabileceğin bu workshopta, portre fotoğrafçılığının inceliklerini de öğreneceksin.

 • Renkli Dönüşümler: Bölüm 1

  tomas_bates tarafından, 2014-10-17 tarihinde ve #haberler başlığında yazıldı.
  Renkli Dönüşümler: Bölüm 1

  Tüm dünya yeni bir perspektife doğru yer değiştirse hoşuna gitmez miydi? Belki de, diğer tarafta çimlerin her zaman yeşil olmadığını fark edersin, ya da sanki biri anahtarıyla kilidi açar ve hayat tekrardan tamamen özgür görünmeye başlar. Evet, beyler ve bayanlar, fotoğraf hayatına böyle büyülü etkileri olacak yeni Lomografik sürprizimizi açıklamak için neredeyse hazırız.

 • WORKSHOP // DIANA F+'YA GİRİŞ - 18 Ocak Pazar

  merveengin tarafından, 2014-12-22 tarihinde ve #etkinlikler başlığında yazıldı.
  WORKSHOP // DIANA F+'YA GİRİŞ - 18 Ocak Pazar

  Diana F+ ve orta format fotoğrafçılık ile ilgili öğrenmek istediğin her şey bu workshopta! Lomography’nin büyülü fotoğraflar çeken fotoğraf makinesi Diana F+’nın temel özelliklerini, ayarlarını, Diana F+’ya nasıl film takıldığını hep birlikte göreceğiz ve sonrasında keyifli bir çekim turuna çıkacağız!

 • Dükkan Haberleri

  Fotoğraflarını Fotoclips'ler ile Sergile

  Fotoğraflarını Fotoclips'ler ile Sergile

  LomoPerdeler, LomoKaleler, LomoMozaikler, hepsi elinin altında! Fotoclips ve fantastik Lomograflarını kullanarak hayalindeki her şeyi inşa edebilirsin.

 • WORKSHOP // DIANA F+ VE PINHOLE FOTOĞRAFÇILIK - 9 Kasım Pazar

  merveengin tarafından, 2014-10-29 tarihinde ve #etkinlikler başlığında yazıldı.
  WORKSHOP // DIANA F+ VE PINHOLE FOTOĞRAFÇILIK - 9 Kasım Pazar

  Diana F+ hakkında merak ettiklerine yanıt bulabileceğin bu workshopta, en eski fotoğraf tekniklerinden Pinhole (İğne Deliği) Fotoğrafçılık hakkında da bilgi sahibi olacaksın! Önce Diana F+’nın temel özelliklerini, ayarlarını ve Diana F+ ile pinhole fotoğraf çekme tekniklerini öğreneceğiz, sonrasında ise hep beraber Diana F+’larımızla çekime çıkacağız.

 • Lomography Topluluk Kupası'na Katıl!

  icequeenubia tarafından, 2014-07-07 tarihinde ve #haberler başlığında yazıldı.
  Lomography Topluluk Kupası'na Katıl!

  Futbol fanatikleri gelecek hafta Brezilya'da gerçekleşecek finaller için çok heyecanlı ve biz de tüm dünyadan futbolseverler ile beraber bu heyecanı paylaşmaktan kendimizi alamıyoruz. Futbol sevip, sevmemen önemli değil, oyunun enerjisini ve Lomography Kupası'nın heyecanını paylaşman yeterli!

 • WORKSHOP // PINHOLE FOTOĞRAFÇILIK - 27 Nisan Pazar

  lgs_istanbul tarafından, 2014-03-24 tarihinde ve #etkinlikler başlığında yazıldı.
  WORKSHOP // PINHOLE FOTOĞRAFÇILIK - 27 Nisan Pazar

  İğne Deliği Fotoğrafçılık ile ilgili her şeyi Dünya Pinhole Günü’nden bir gün önce, bizimle birlikte öğrenmeye ne dersin? Dünya Pinhole Günü'ne hazırlanmak için bu workshopı kaçırma!

 • Dünya Pinhole Günü Tekliflerimizi Kaçırma!

  shhquiet tarafından, 2014-04-10 tarihinde ve #haberler başlığında yazıldı.
  Dünya Pinhole Günü Tekliflerimizi Kaçırma!

  Dünya Pinhole Fotoğrafçılık Günü öncesinde senin için iki harika teklif hazırladık! Bu güne hazır olduğundan emin ol ve tekliflerimizi kaçırma. Teklifler 13 Nisan'da sona eriyor, o yüzden hemen Online Dükkan'a uğra!