Bunları Sokağa Kim Saldı? Synchrodogs'un En İyi 50 Analog Fotoğrafı

2013-08-09

Genç Ukraynalı fotoğrafçılar Tania Shcheglova ve Roman Noven—Synchrodogs olarak biliniyorlar—Contax’ın filmli makinelerini dijital olanlarına tercih ediyorlar. Moda dünyasında analogla çekmek oldukça riskli bir seçim olsa da onların yaratıcı ve çılgın sanat yaklaşımları olarak adlandırılan “risqué”, daha fazla müşteri elde etmelerini ve yeni işler almalarını sağladı.

Fotoğraf kaynağı: synchrodogs

Merak ettiysen *Synchrodogs*'un sitesine gir, sanatçılar ve işleri hakkında daha fazla bilgi edin.

Sen de Rus Makinelerine mi merak sardın? Eski Sovyetler Birliği’nin en iyi ve havalı fotoğraf makinelerini sunuyoruz. Rusya’nın şahane fotoğraf makinelerini Dükkan'da bulabilirsin!

denisesanjose tarafından, 2013-08-09 tarihinde ve #lifestyle #film #zenit #contax #moda #sanat #renkli-negatif #analog-fotografcilik #rusya #synchrodogs #tania-shcheglova #roman-noven #ukrayna #rus-makineleri #fotografci-galerisi başlığında yazıldı.
civcivli tarafından çevirildi.

En yeni Kickstarter projemizi sunmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz: Lomo’Instant Square. Bahsettiğimiz dünyanın ilk tamamen analog kare format Instax fotoğraf çeken makinesi. Süper keskin fotoğraflar için 95mm cam lense, pozlama değerini kendi ayarlayan otomatik moda ve Lomography'e özgü tüm yaratıcı özelliklere sahip - ve tabii ki kompakt, katlanabilir bir tasarıma. Lomo’Instant Square Kickstarter üzerinden satışa sunuldu. Hemen bize katıl ve bu makineye Kickstarter üzerinden, planlanan perakende satış fiyatına oranla %35 indirimle sahip ol. Tekliflerimiz tükenmeden bizi desteklemeyi unutma!

Daha İlginç Makaleler