Lomopedi: Kentmere 100 Siyah&Beyaz 35mm Film

Kentmere 100 orta hızlı siyah&beyaz bir film. Kontrastı, gren kalitesini, fotoğrafın keskinliğini, tonlama seviyesini ve pozlama telafisini artırabilmek için geliştirilmiş. 35mm olarak yapılan film, 400 ASA olarak da hizmete sunuluyor. Monokrom fotoğrafçılar için ekonomik bir tercih olabilir.

Kentmere 100

Kentmere 100 orta hızlı, 35mm kameralar için geliştirilmiş bir film olmakla beraber, ışık seviyesinin iyi olduğu her yerde kullanmak için ideal Kentmere 100 bunun yanın büyük baskılarda ortaya çıkabilecek gren ve keskinlik sorunları için iyi bir çözüm olabilir.

Teknik Özellikler:

  • Üretici Firma: Kentmere Photographic (bu günlerde Harman Technology ve Ilford Photo tarafından satın alındı.)
  • Tip: Siyah&Beyaz Negatif Film
  • ISO: 100 (ayrıca 400)
  • Pozlama Sayısı: 36 (ve 24)
  • Banyo: Geleneksel S&B tekniği
  • 35mm tüm fotoğraf makinelerine uyumlu
Krediler: kelvin_wx, chilledvondub, raziel_khan, sushi_9009, cbadajos, fartstorm, traaaart, walasiteodito, philhale, atria007, mylatehope & leftymia

Kentmere 100'ü Online Dükkan'dan satın alabilirsin! Kentmere Siyah & Beyaz Film ile çekilmiş fotoğrafları incele ve Lomography Dergisi'ndeki incelemeleri oku!

denisesanjose tarafından, 2013-07-13 tarihinde ve #donanım #ilford #review #100 #black-white #analogue-photography #traditional #b-w #iso #kentmere-black-and-white #kentmere #harman #35mm-films başlığında yazıldı.
lisamariesimpson tarafından çevirildi.

Daha İlginç Makaleler