Biraz Eski & Biraz Yeni Bir Şey Geliyor! Gizemli Lomography Ürünü: Bölüm 4

Sırada gizemli ürünle ilgili dördüncü ipucumuz var. Bu sefer, en büyük ipucunu gösteriyoruz. Peki artık dünyaya 25 Temmuz’da duyuracağımız bu sürprizin ne olduğunu tahmin edebilir misin? Tarihi ajandana not etmeyi unutma; bunu kaçırmak delilik olur!

Bu fotoğraf sana yeni ürünümüzle ilgili ne anlatıyor? Bu büyük olayı birkaç günün sonra seninle paylaşacağımız için inanılmaz heyecanlıyız!

Dünya Çapında Açıklanma Saatleri

Gizemli ürün aşağıdaki saatlerde 25 Temmuz Perşembe günü açıklanacak ve açıklama sadece online olarak yapılacak.

New York – 6:00
Londra – 11:00
Viyana – 12:00
İstanbul - 13:00
Hong Kong – 18:00
Tokyo – 19:00

Tahmin oyunumuza yeni mi katıldın? Bu gizemli ürünle ilgili üç ipucu daha verdik şu ana kadar, ipuçlarına bak ve yorumunu bizimle paylaş.

tomas_bates tarafından, 2013-07-23 tarihinde ve #haberler #bolum-4 #biraz-eski-ve-biraz-yeni #lomography-gizemli-urun başlığında yazıldı.
nural tarafından çevirildi.

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler