Biraz Eski & Biraz Yeni Bir Şey Geliyor! Gizemli Lomography Ürünü: Bölüm 4

2013-07-23

Sırada gizemli ürünle ilgili dördüncü ipucumuz var. Bu sefer, en büyük ipucunu gösteriyoruz. Peki artık dünyaya 25 Temmuz’da duyuracağımız bu sürprizin ne olduğunu tahmin edebilir misin? Tarihi ajandana not etmeyi unutma; bunu kaçırmak delilik olur!

Bu fotoğraf sana yeni ürünümüzle ilgili ne anlatıyor? Bu büyük olayı birkaç günün sonra seninle paylaşacağımız için inanılmaz heyecanlıyız!

Dünya Çapında Açıklanma Saatleri

Gizemli ürün aşağıdaki saatlerde 25 Temmuz Perşembe günü açıklanacak ve açıklama sadece online olarak yapılacak.

New York – 6:00
Londra – 11:00
Viyana – 12:00
İstanbul - 13:00
Hong Kong – 18:00
Tokyo – 19:00

Tahmin oyunumuza yeni mi katıldın? Bu gizemli ürünle ilgili üç ipucu daha verdik şu ana kadar, ipuçlarına bak ve yorumunu bizimle paylaş.

tomas_bates tarafından, 2013-07-23 tarihinde ve #haberler #bolum-4 #biraz-eski-ve-biraz-yeni #lomography-gizemli-urun başlığında yazıldı.
nural tarafından çevirildi.

En yeni Kickstarter projemizi sunmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz: Lomo’Instant Square. Bahsettiğimiz dünyanın ilk tamamen analog kare format Instax fotoğraf çeken makinesi. Süper keskin fotoğraflar için 95mm cam lense, pozlama değerini kendi ayarlayan otomatik moda ve Lomography'e özgü tüm yaratıcı özelliklere sahip - ve tabii ki kompakt, katlanabilir bir tasarıma. Lomo’Instant Square Kickstarter üzerinden satışa sunuldu. Hemen bize katıl ve bu makineye Kickstarter üzerinden, planlanan perakende satış fiyatına oranla %35 indirimle sahip ol. Tekliflerimiz tükenmeden bizi desteklemeyi unutma!

Daha İlginç Makaleler