Mükemmelliğin Canı Cehenneme - Fotoğrafçılıkta Özgürlük!

20 Sürreal Lomo LC-A+ Splitzer Fotoğrafı

Hiç kontrolün elinde olduğunu hissettin mi? Güzel, Splitzer ile bu mümkün -lamellerinden çevirerek LC-A+ ile çektiğin fotoğrafları yarıya ya da çeyreğe bölmeni saylayan hafif plastik bir aksesuar. Sonuçlar seni hem çok şaşırtacak hem de çok eğlendirecek – alttaki favori fotoğraflarımıza bir göz at!

Krediler: flyaway, hodachrome, tb, sadmafioso, melissajtest, marshall4480, klyushnev, dabai, calo, unknownsoldier, srmarcus, renaishashin, emilios, gocchin, shooooter, domyblue & saviorjosh

Lomo LC-A+ Splitzer, Lomo LC-A+ ‘na kolayca takılır ve fotoğrafı parçalamana yarar. LC-A+ nın switch MX’i ile lamellerini çevirerek basitçe çalışır ve değişik fotoğraflar elde etmeni sağlar. Hem çok eğlenceli hem de tuhaf sonuçlar veriyor – kesinlikle denemelisin!

The Lomo LC-A+ Splitzer çekmek istediğin şeyi – ve çıkacağı yeri – yarım veya çeyrek karelere bölerek seçmene izin veriyor. Sadece LC-A+nın objektifi üzerinde kaydır ve iki parmağınla lamellerini çevir. Her şeyi yeniden kombinle ve tamamen yeni şeyler üret!

shhquiet tarafından, 2013-09-12 tarihinde ve #lifestyle #gallery #splitzer #surreal #diana-splitzer #lc-a-splitzer başlığında yazıldı.
lianakymcyn tarafından çevirildi.

Daha İlginç Makaleler