The Petzval (D)SLR Art Lens'i Arkadaşlarına Anlat ve Piggy Puan Kazan!

Sizi sadık topluluğumuzu Petzval (D) SLR Art Lens hakkında konuşmaya davet ediyoruz! Basitçe bir blog yazısı yazıp, linkini yorumlara ekle, bizden bir teşekkür ve 5 piggy puan kazan.

Petzval (D)SLR Art Lens’in en dikkat çekici özelliklerinden biri, ister analog ister dijital olarak işlev görüp, ayrım yapmaması. Hem Canon EF, hem de Nikon F (D) SLR kamera kullanıcıları, Petzval’ın oluşturduğu kadrajlardaki merkezlerin keskinliğini, kenarların ise bokeh efektini kullandıkça daha çok sevecek. Aslında bu, kutlanması gereken yeni bir mühendislik harikası! Neden bu ‘klasik’ müthiş bir geri dönüş yapması için sen de bloglamayasın? Başarabiliriz!

1. Petzval (D)SLR Art Lens hakkında bir blog yazısı yaz
2. Blog yazının linkini yorumlar kısmına postla
3. Biz de bu müthiş performansın için sana 5 piggy verelim!

Olabildiğince fotoğrafçı ve film yapımcısına ulaşmaya çalıştığımız için, bunu arkadaşlarına anlatman çok önemli. Bu efsanevi lensi el birliğiyle 21. yüzyıl fotoğrafçılığına kazandırabiliriz!

shhquiet tarafından, 2013-08-03 tarihinde ve #haberler #russia #zenit #glass-lens #portraits #portrait-lens #art-lens #petzval #petzval-dslr-art-lens #experimental-lens #petzval-portrait-lens başlığında yazıldı.
furkansafak tarafından çevirildi.

Daha İlginç Makaleler