Petzval Hong Kong'taki Parlak Işıkları Yakalıyor

Gündüz ya da gece, Hong Kong her zaman canlı bir şehir – zengin kültürü ve neon ışıkları sayesinde. Petzval (D)SLR Lens buna tanık oldu ve her şeyi olduğundan daha görkemli bir hale getirmesi ile bizi kendine hayran bıraktı. Parlak ışıklar arka planda bulanıklaşarak göz kırptı; objeler ise inanılmaz keskinlikte ortaya çıktı. Aşağıdaki videoyu izle ve kendi gözlerinle gör!

Böyle akıl almaz fotoğraflar ve videolar mı çekmek istiyorsun? Lomography Petzval Lens Projesi sona eriyor, bü yüzden projeyi desteklemeni ve destekleyenlere özel avantajlardan yararlanmanı istiyoruz:

  • Petzval (D)SLR Lens’e ilk kavuşanların arasında olmak
  • Petzval (D)SLR Lensi oldukça uygun bir fiyata almak
  • Bu harika ödüllere sahip olmak

Projeyi Kickstarter'da Destekle

Yeni Lomography Petzval (D)SLR Sanat Lensi ilk defa 19.yy’da kullanılmış efsanevi cam portre lensinin yeniden keşfidir. Bizim versiyonumuz yüksek kalite cam bir optiktir ve Canon ve Nikon dijital ve analog SLR girişli fotoğraf makinelerine ünlü Petzval görüntüsünü elde etme imkanı verir – keskin odaklı alanlar ve eşsiz bokeh etkisi, güçlü renk satürasyonu ve sanat dolu vinyetler. Fotoğraf edit programları ve filtrelerle daha da ileriye taşınan belirgin bir görüntüdür.

Kickstarter'da projeye destek ver ve bu inanılmaz lensi 21.yy fotoğrafçıları ve film yapımcıları için geri getirmemize yardım et!

shhquiet tarafından, 2013-08-21 tarihinde ve #haberler #videolar #lens #hong-kong #city #petzval-lens #petzval-dslr-art-lens başlığında yazıldı.
bomboniera tarafından çevirildi.

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler