Kendin Yap: Film Kutularından Çanta İsimlikleri

Çok seyahat ediyorsun ve havalimanında bagajlarını belirlemenin eğlenceli ve ilginç bir yolunu mu öğrenmek istiyorsun? İşte sana film kutusundan hızlıca çanta isimliği yapma tüyosu!

Dan K

Eğer kendi filmlerini kendin sarıyorsan bu tüyo oldukça basit. Yapmıyorsan da endişelenme, sevdiğin bir fotoğrafçı dükkanına gidip kullanılmayan birkaç tane film vermelerini rica edebilirsin. Birkaç santimini dışarıda bırakarak kutudaki negatifi kesmen mükemmel olur!

Dan K

Filmin kutunun içine kaçmasından sakınmak için ufak bir parça tahtayı (yarım kürdan iş görür) filmin sonuna bantla.

Dan K

Eğer tembel biriysen, sadece adını ve anlaşmazlık çıkartabilecek diğer ufak ayrıntıları yazabilirsin. Ama eğer işini kendini adamış biriysen, tamamen yanacak olan bir poz çekebilirsin! Bunu yapmak için, bir şablon tasarlayıp ekranında göstermelisin ve bunun fotoğrafını çekmelisin. İlk önce renkleri tersine çevirmelisin ki filmi banyo ettiğinde dia film gibi görünsün!

Son dokunuş olarak, banyo yapılmış tarafına temizleme cilası sık, jelatin kaplamanın suyu emmesi gibi, şişer ve nemli kalırsa birbirine yapışır. Yolculuğunun tadını çıkar!

Bilgi için Dan K sitesinden yararlanıldı.

cruzron tarafından, 2013-10-02 tarihinde ve #donanım #dersler #film #diy #tipster #tuyo #kutu #yolculuk başlığında yazıldı.
kablelvuku tarafından çevirildi.

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler