Ana Mercedes'in Analog Portreleri

Bugünün yeni yeteneği olan, 21 yaşındaki film fotoğrafçısı Ana Mercedes'in çalışmalarına bakıyoruz!

Ana Mercedes’in fotoğrafları websitesinden

Mercedes Austin, Texas’ta yaşıyor ve güzel sanatlar ve portre film fotoğrafçısı. _Peachy ‘N’ Keen Collective'de_ çıkan röportajına göre, genç fotoğrafçı “çok zaman önce” fotoğraf çekmeye başlıyor, lisedeki son senesinde kız kardeşini kullanıp ona verdiği SLR ile.

Mercedes’in protfolyosu daha çok portrelerden, modelleri de arkadaşı Jackie ve kendi çevresinden bulduğu diğer modellerden oluşuyor.

Ana Mercedes’in fotoğrafları websitesinden

Portreler dışında, Mercedes’in baya kullanışlı olan manzaralar as well as kişisel fotoğrafları bulunuyor. Başka bir röportajda, _Film ile Çekmek_, Mercedes filmi “büyülü, nostaljik, ilginç ve muhteşem şekilde güzel” olarak anlatıyor ve dijitale kıyasla analog fotoğrafçılık “daha gerçekçi ve canlı hissettiriyor…”

Makaledeki bütün bilgiler Ana Mercedes’in websitesinden, Peachy ‘N’ Keen Collective, ve Film Çekmek makalelerinden alınmıştır. Ana Mercedes’in fotoğraflarını Flickr, Facebook, and Tumblr'dan görebilirsin.

chooolss tarafından, 2013-10-23 tarihinde ve #yaşamstili #photographer #new-talent #analogue #film #young-photographer #portraits #ana-mercedes başlığında yazıldı.
ecepeliter tarafından çevirildi.

Daha İlginç Makaleler