Yeni Ürün Diana Premium Glass Lens Tanıtımı

2013-10-24

Diana F+ muhteşem vinyetler, canlı fotoğraflar ve ultra keskin fotoğraflaıryla ünlüdür! Diana F+ Fotoğraf Makineleri ve Aksesuarlarına uyumlu olarak tasarlamış Diana+ 75mm Premium Glass Lens, net ve parlak sonuçlar almayı garanti ediyor.

Diana+ 75mm Premium Glass Lens ile fotoğraflarını üstün kaliteyle çek. Bu 3 katmanlı cam lens sana muhteşem keskin fotoğraflar çekme fırsatı sunuyor. Diana F+ sistemi ve Diana Aksesuarları ile kullanım için uygun olarak tasarlanmış bu lens, yüksek çözünürlüklü kristal temizliğinde tatlı renkler ve güzel vinyetler oluşturuyor.

Aşağıdaki galeriye göz at ve sonuçları sen de gör!

Diana+ 75mm Premium Glass Lens artık online dükkanda mevcut.

Online Dükkan

shhquiet tarafından, 2013-10-24 tarihinde ve #haberler #glass-lens #diana-f #premium #diana-premium-glass-lens başlığında yazıldı.
modasentez tarafından çevirildi.

En yeni Kickstarter projemizi sunmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz: Lomo’Instant Square. Bahsettiğimiz dünyanın ilk tamamen analog kare format Instax fotoğraf çeken makinesi. Süper keskin fotoğraflar için 95mm cam lense, pozlama değerini kendi ayarlayan otomatik moda ve Lomography'e özgü tüm yaratıcı özelliklere sahip - ve tabii ki kompakt, katlanabilir bir tasarıma. Lomo’Instant Square Kickstarter üzerinden satışa sunuldu. Hemen bize katıl ve bu makineye Kickstarter üzerinden, planlanan perakende satış fiyatına oranla %35 indirimle sahip ol. Tekliflerimiz tükenmeden bizi desteklemeyi unutma!

Daha İlginç Makaleler