24 Kasım'a Kadar Horizon Fotoğraf Makinelerinde %30 İndirim!

Lomography’nin 20. yıl dönümünün fantastik son günlerini yaşarken, yine karşı koyamayacağın bir fırsat daha: 24 Kasım’a kadar üstün panoramik klasik olan Horizon Kompakt ve Horizon Perfekt, Online Dükkan ve Lomography Gallery Store’larda %30 indirimde.

Fotoğraf: vici

Üstün panoramik fotoğraf makinelerindeki %30 indirimi yaşa! Bu muhteşem fırsat 24 Kasım’a kadar sürüyor.

Üstün bir fotoğraf makinesindeki bu özel fiyatı sakın kaçırma. Stoktaki miktar düşündüğünden daha az olabilir, bu avantajı yakalamak için hızlı hareket etmelisin.

Horizon Kompakt'ı Online Al | Horizon Perfekt'i Online Al ya da Mağaza Bul

Fotoğraf: venusattack

Horizon Kompakt ise herkesin kolaylıkla panoramik fotoğraflar çekebilmesini sağlar. Odaklama ve odak açıklığı gibi ayarların otomatik olabilmesi sayesinde; tek yapman gereken çekeceğin şeyi bulup, nokta atışı yapmak olacak! Kendine bir Horizon Kompakt şimdi al!

bq.Horizon Perfekt iki standart çerçeve uzunluğunda çekim yapar. Bu üstün panoramik kamera; objektif açıklığı, perde hızı gibi ayarların tamamıyla manuel olabilmesi gibi özellikleri sayesinde çekimlerde tüm kontrolün sende olmasını sağlıyor. Buradan satın alabileceğin muhteşem Horizon Perfekt ile uçmaya hazır ol.

shhquiet tarafından, 2013-11-19 tarihinde ve #haberler #horizon-kompakt #horizon-perfekt #panoramic-camera #premium-camera başlığında yazıldı.
ecepeliter tarafından çevirildi.

Daha İlginç Makaleler