24 Kasım'a Kadar Horizon Fotoğraf Makinelerinde %30 İndirim!

2013-11-19

Lomography’nin 20. yıl dönümünün fantastik son günlerini yaşarken, yine karşı koyamayacağın bir fırsat daha: 24 Kasım’a kadar üstün panoramik klasik olan Horizon Kompakt ve Horizon Perfekt, Online Dükkan ve Lomography Gallery Store’larda %30 indirimde.

Fotoğraf: vici

Üstün panoramik fotoğraf makinelerindeki %30 indirimi yaşa! Bu muhteşem fırsat 24 Kasım’a kadar sürüyor.

Üstün bir fotoğraf makinesindeki bu özel fiyatı sakın kaçırma. Stoktaki miktar düşündüğünden daha az olabilir, bu avantajı yakalamak için hızlı hareket etmelisin.

Horizon Kompakt'ı Online Al | Horizon Perfekt'i Online Al ya da Mağaza Bul

Fotoğraf: venusattack

Horizon Kompakt ise herkesin kolaylıkla panoramik fotoğraflar çekebilmesini sağlar. Odaklama ve odak açıklığı gibi ayarların otomatik olabilmesi sayesinde; tek yapman gereken çekeceğin şeyi bulup, nokta atışı yapmak olacak! Kendine bir Horizon Kompakt şimdi al!

bq.Horizon Perfekt iki standart çerçeve uzunluğunda çekim yapar. Bu üstün panoramik kamera; objektif açıklığı, perde hızı gibi ayarların tamamıyla manuel olabilmesi gibi özellikleri sayesinde çekimlerde tüm kontrolün sende olmasını sağlıyor. Buradan satın alabileceğin muhteşem Horizon Perfekt ile uçmaya hazır ol.

shhquiet tarafından, 2013-11-19 tarihinde ve #haberler #horizon-kompakt #horizon-perfekt #panoramic-camera #premium-camera başlığında yazıldı.
ecepeliter tarafından çevirildi.

En yeni Kickstarter projemizi sunmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz: Lomo’Instant Square. Bahsettiğimiz dünyanın ilk tamamen analog kare format Instax fotoğraf çeken makinesi. Süper keskin fotoğraflar için 95mm cam lense, pozlama değerini kendi ayarlayan otomatik moda ve Lomography'e özgü tüm yaratıcı özelliklere sahip - ve tabii ki kompakt, katlanabilir bir tasarıma. Lomo’Instant Square Kickstarter üzerinden satışa sunuldu. Hemen bize katıl ve bu makineye Kickstarter üzerinden, planlanan perakende satış fiyatına oranla %35 indirimle sahip ol. Tekliflerimiz tükenmeden bizi desteklemeyi unutma!

Daha İlginç Makaleler