Dünya Pinhole Günü Tekliflerimizi Kaçırma!

Dünya Pinhole Fotoğrafçılık Günü öncesinde senin için iki harika teklif hazırladık! Bu güne hazır olduğundan emin ol ve tekliflerimizi kaçırma. Teklifler 13 Nisan’da sona eriyor, o yüzden hemen Online Dükkan’a uğra!

Krediler: eyecon

Dünya Pinhole Fotoğrafçılık Günü’ne hazır mısın? Diana Multi Pinhole Operator bu gün için biçilmiş kaftan. Bu pinhole makine diğerlerinden çok farklı; canlı pinhole fotoğraflar için farklı filtrelerle deneyler yapabilir ve tek bir fotoğraf karesini 3 kereye kadar pozlayabilirsin!

Bir Alana Bir Hediye

Bir arkadaşınla paylaş! Bir Diana Multi Pinhole Operator aldığında, Dünya Pinhole Fotoğrafçılık Gününü arkadaşınla birlikte kutlaman için ikincisi bizden hediye! Sadece sepetine iki tane makineyi ekle, kupon koduna ihtiyacın yok.

Şimdi Satın Al

Hediye Pinhole Fotoğraf Makinesine Sahip Ol

350 TL üzeri alışverişlerinde, Diana Multi Pinhole Camera bizden hediye. Çıkışta PINHOLED2014 kupon kodunu kullanmayı unutma.

Şimdi Satın Al

shhquiet tarafından, 2014-04-10 tarihinde ve #haberler #pinhole-photography #world-pinhole-day #discount başlığında yazıldı.
nural tarafından çevirildi.

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler