TEN AND ONE 2016 Yarışmaların Özeti: Şehir Kaşifleri

Sokak fotoğrafçılığı daha çok doğru zamanda doğru yerde olmaktır. Her şey etrafının farkında olmak ve sezgilerine güvenmekle ilgilidir. Şehir Kaşifleri kategorisi herkesin tarif edilmesi zor "kararlı anlarını" takip etmesi ve günlük hayatın içtenliğini yakalamasını sağlıyor. Topluluğun, olağan anları şiirsel bir biçimde nasıl fotoğrafladığını aşağıda görebilirsin.

Krediler: tesslucia, gweilolife, -dakota-, ck_berlin, candeeland, michaelburkstudio, sharkboard, jazztrio2014, gepo1303, duffman, natethehun, kylethefrench, cherrie, hugeda, daissywong, terria58, billy828wyl, sorbei, 1668claudia, jim_ccn, hoyichan325, ihave2pillows, ketziayeung, candelariawing, strawberry_96, systemdevice, m_idea, kamickazi, panelomo, kleeblatt, kylethefrench, gweilolife, tesslucia, duffman, erhanulusoy, strangebutrubbish, corentinschieb, sumeragi_gyou, form, mushtube, theblues, _baunovart_, eskodisk, systemdevice, terria58, candeeland, duffman, ale2000, cpolpa, blue-dog, schwarzesauge, aonowl, erhanulusoy, erhanulusoy, jazztrio2014, duffman, gartenstadt, sonjay, mloscik, lastellablu, mollykate, badkit, wingyans, alixunderplatz, robertofiuza & iron-man

Şehir Kaşiflerinin Dikkat Çekenleri

Bu yıl, renkli kişilikleri tanımak için bol bol imkan vardı. Burada Şehir Kaşifleri kategorisinde düzenlenen yarışmadan en önemlilerinden bazıları var.

Lomography jürisi hala herkese açık kategori için fotoğraf seçmeye devam ediyor. Yakın zamanda bir duyuru daha yapacağız.


Diğer kategorilerden seçilen fotoğrafları buradan görebilirsin.

2016-12-20 #haberler

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler