Lomography F2/400 Color Negative Film ile İlk İzlenimler: Bea Dewhurst

2017-03-09

Lomography UK ekibi olarak lansman öncesinde Lomography F2/400 Color Negative filmden birkaç ruloyu test edebildiğimiz için çok şanslıyız. Filmlerden birini, en sevdiği şeyleri fotoğraflaması için toptan satış müdürümüz Bea Dewhurst’e verdik.

Lomography topluluğuna kendini kısaca tanıtır mısın?

Selam! Adım Bea. Birleşik Krallık ve İrlanda’nın toptan satış müşterilerinden sorumluyum. Kedileri ve çay içmeyi seviyorum.

Bu filmle çekim yaparken hangi makineyi kullandın ve neden?

Filmi Canon FTb’m ve 50mm lens ile kullandım. FTb en güvenilir makinem ve filmi test ederken müthiş sonuçlar çıkartacağına emindim!

Filmle nelerin fotoğraflarını çektin?

Aslında Kent’teki Herne Bay’de çekim yapmayı planlamıştım ama bunun için şansım olmadı. O yüzden arkadaşım Sophia Soho mağazasının vitrinine illüstrasyon yaparken çekim yaptım, bir de çoğunlukla kedim Mills’i fotoğrafladım.

Sonuçlar hakkındaki düşüncen nedir?

Sonuçlara bayıldım. Çektiklerim çok sıcak ve keskin çıktı ve çok rüyamsı bir hisse sahipler.

lomographysoholondon tarafından, 2017-03-09 tarihinde ve #insanlar #people-35mm-london-uk-ireland-first-impressions-cnf2400-color-negative-film başlığında yazıldı.

Özel bir kabartmalı deri tasarımına sahip LC-A +, LC-Wide ve LC-A 120'nin yeni yıldönümü versiyonlarını sunmaktan gurur duyuyoruz. Stoklar sınırlı, sen de hemen bu Lomo efsanesini Lomography Online Dükkan ya da sana en yakın Gallery Store'dan ön sipariş ver!

Daha İlginç Makaleler