Uluslararası Küçük Sanat Fenomeni Olan 6x6x2017'ye Katıl

6x6x2017 dünyanın farklı yerlerinden gönderilen binlerce sanat eserinden oluşan inanılmaz bir etkinlik. Bu işler herhangi biri tarafından yapılmış olabilir: ünlüler, yerliler, öğrenciler, uluslararası sanatçılar, tasarımcılar ya da sen!

Tahmin edebileceğin gibi 6x6’ya katılımın tek koşulu eserin 6x6 inç kare (15cm) ya da 6x6 inç bir kartona yerleştirilmiş olması gerektiği. İşler RoCo galerisinde ve websitelerinde isimsiz olarak sergilenecek, o nedenle ismini işin arkasına yazman gerekiyor! Her iş RoCo’ya destek için 20$ karşılığın da satılacak ve satın alan kişi, sanatçının adını sonrasında öğreniyor olacak. Katılım tamamen ücretsiz ve her katılımcı için dört işle sınırlı. İşler 2D ya da 3D olabilir.

Son katılım tarihi 16 Nisan ama bizce bir an önce katılmalısın!

Daha fazla bilgi içimn RoCo websitesini veya Facebook sayfasını ziyaret edebilirsin. Ayrıca #RoCo6x6 etiketini de aratabilirsin!


Rochester Contemporary Art Center (RoCo) 1977 yılında kuruldu. Düşünceli çağdaş sanatın merkezi olan RoCo, izleyiciler için eşsiz karşılaşmalar ve sanatçılar için olağanüstü fırsatlar sunar.

2017-03-14 #haberler

Daha İlginç Makaleler