Anlık Güzellik: Ruby June Lomo'Instant Automat Glass'ı Test Ediyor

Lomography sever olduğunu itiraf eden Ruby June “İlk Lomo makinemi aldığımdan beri hayatım değişti diyebilirim” diyor. Onun Lomo'Instant Automat Glass hakkında ne düşündüğünü çok merak ediyoruz.

Fotoğraflar: Ruby June

Lomo'Instant Automat Glass ile çekim üzerine: "Oh, o kadar keskin sonuçlar alacaksın ki, bu makine ile çekim yapıp sonuçları gördüğünde şu ana kadar neler kaçırdığını anlayacaksın!” dediler. Beklentimin çok daha ötesinde oldu. Bu, piyasadaki diğer tüm şipşak makinelerden çok daha farklı.

Fotoğraflar: Ruby June

Çekimleri ve fotoğraflar hakkında: Çevremde güzeller güzeli kadınlar ve güzeller güzeli bir makine vardı. Çekimler şipşak makineyle birlikte dijital de kullanmış olsak da, şipşak fotorğraflar şovun yıldızı oldu!

Fotoğraflar: Ruby June

Özel Teşekkürler:
Acme Studios Brooklyn

Stilist: Michael Beshara
Saç: Taichi Saito
Makyaj: Mariko Arai
Objeler: Mikey Younker

Modeller: Grace Hartzel, Veronika Vilim, Diana Veras, Lili Sumner, Alice Metza, Lida Fox, Julia Cumming


En gelişmiş şipşak fotoğraf makinemizi bir adım öteye taşıyoruz, karşınızda Lomo’Instant Automat Glass Magellan!
Keşif sınırlarını zorlayan yıldız gözlemevleri ve öncü kâşiflerden esinlenerek, daha öncekine göre çok daha keskin ve berrak fotoğraflar yaratmak adına 38mm cam lensi tasarladık. Yansımaları önlemek için çoklu katmanlı tasarlanan en yeni optik tasarım, mükemmel pozlanmış geniş açılı anılar yakalamana olanak sunuyor.
Hemen Lomography Online Dükkan’a uğra ve Lomo’Instant Automat Glass Magellan fotoğraf makineni ön sipariş ver!

2017-03-18

Daha İlginç Makaleler