Eric Kim'in Sanatsal Fotoğraf Çekmek için 100 Yolu

Sıkıştın mı? Çekecek değişik bir yöntem bulamıyor musun? Yaratıcılığında tıkanma mı var? Kesinlikle sorun değil. Hepimiz bunu yaşadık. Bununla birlikte, yaratıcı kuraklığını yenmenin tek yolu kendini fotoğraf makineni eline almaya zorlamak ve iyi fikirler bulduğunu düşünene dek fotoğraf çekmeye devam etmektir. İlham pek çok kaynaktan gelir, sadece kendini sürekli olarak ilhamlandırmanın yollarını öğrenmen yeterlidir!

Günümüzün Amerikalı fotoğrafçısı Eric Kim, kaliteli fotoğraf çekmenin en iyi 100 yolunu listeliyor! Şimdi bol bol fotoğraf çekmek zorundasın! Meydan okumayı kabul edip bu 100 ipucunu başarıyla tamamlamaya ne dersin?


Önizleme fotoğrafı videodan alınmıştır.

2017-03-23 #dersler #videolar
Aleyna Doğan tarafından çevirildi.

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler