Tutumlu Fotoğrafçılar İçin: Ev Yapımı Lens Filtreleri

Sanat fotoğrafçıları için yaratıcılık doğrusal değildir. Bunun yerine, çoklu fikir ve ilham akışıdır. Birçok fotoğrafçı, yaratıcılıklarını uygulamak için kaliteli, sanatsal ekipmanlara ihtiyaç duyar - flaşlar, alışılmadık film stokları, kamera formatları ve genellikle lensler.

Ancak, lensler büyük bir yatırım. Bu nedenle sanatına kendini adamayan kullanıcı için değiller. Ama hiç merak etme. Evinde bulunan normal eşyalarla kendi lens filtrelerini yapabilirsin. Aydınlatıcılardan, yapışkanlara kadar, Film Riot sayesinde, kendi lens filtrelerini en tahmin edemeyeceğiniz nesnelerden yaratmak için bazı ipuçları verelim.


Fotoğraf videodan alınmıştır.

2017-06-01 #dersler #videolar
Aleyna Doğan tarafından çevirildi.

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler