Lomography Simple Use Film Camera ile Büyüleyici Monokromlar Oluştur

2017-04-19

Simple Use Film Camera - Siyah ve Beyaz içerisinde Lady Grey ISO 400 35mm film yüklü olarak geliyor. Bu makine monokrom çekimlerin için hızlı alternatifin olacak. Analog çılgınlık artık daha da kolay! Bu yeni film yüklü ve tek kullanımlık fotoğraf makinesi sokak fotoğraflarında veya arkadaşlarınla ve ailenle çılgınca eğlenceli zamanlarını çekmen için ideal. Hiçbir ayar yapmana gerek yok. İlham aldığın şeyleri yakala.

Gölgelerle oyna. Çekimlerini sırala. Açılarında çılgın ol. Bu süper basit ve kolay kullanımlı fotoğraf makinesi ile yaratıcılığın ne derse onu yap.

Daha fazla siyah ve beyaz güzelliğine mi ihtiyacın var? Simple Use Film Camera'na bu hızlı ve kolay adımlarla yeniden film yüklemeyi dene!

Lomography tarafından, 2017-04-19 tarihinde ve #donanım #haberler başlığında yazıldı.

En yeni Kickstarter projemizi sunmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz: Lomo’Instant Square. Bahsettiğimiz dünyanın ilk tamamen analog kare format Instax fotoğraf çeken makinesi. Süper keskin fotoğraflar için 95mm cam lense, pozlama değerini kendi ayarlayan otomatik moda ve Lomography'e özgü tüm yaratıcı özelliklere sahip - ve tabii ki kompakt, katlanabilir bir tasarıma. Lomo’Instant Square Kickstarter üzerinden satışa sunuldu. Hemen bize katıl ve bu makineye Kickstarter üzerinden, planlanan perakende satış fiyatına oranla %35 indirimle sahip ol. Tekliflerimiz tükenmeden bizi desteklemeyi unutma!

Daha İlginç Makaleler