Neptune Convertible Sanat Lensi Sistemi: 80mm ile Kusursuz Yakın Çekimler

2017-05-11

Eğer sokak fotoğrafçılığından portreye kadar her farklı stili denemeyi seven bir fotoğrafçıysan, Neptune Convertible Sanat Lensi Sistemi’ni çok kullanışlı bulacaksın. Her çekim ortamı için çözüm olan bu şık, tam ve kompakt lens sistemi, 35mm, 50mm ya da 80mm değiştirilebilir sabit odak uzaklıklarından biriyle çekim yapmana olanak sunuyor. Benzersiz derecede keskin ya da kırılgan bir bokeh ile çevrelenmiş fotoğraflardan birini de tercih edebilirsin.

Daha yakınlaşmanı gerektiren güzel anları fotoğraflamak için 80mm’yi seçip, güzeller güzeli, karmaşık detaylara odaklanabilirsin.

Fotoğraflar: Marine Toux, Daniel Schaefer, Kitty Norwell ve Camera Hannah

Neptune Convertible Sanat Lensi Sistemi ile her şeye hazırsın!


Neptune Convertible Sanat Lensi Sistemi ile yeniden Kickstarter’dayız — tüm fotoğrafçılık olasılıklarında ihtiyacın olan her şey bir arada. 35mm, 50mm ya da 80mm sabit odak uzaklığına sahip, değiştirilebilir üç ön lensten birini kullanarak, tek bir lens sistemiyle, her çekim durumuna hazırlıklı olacaksın. Fotoğraflarının çevresine güzeller güzeli kırılgan bir bokeh etkisi için altı farklı diyafram plakasından birini kullanıp, sınırsız yaratıcılık kombinasyonunu deneyimleyebilirsin Charles Chevalier’in orijinal keşfinden esinlenilip pürüzsüz ve şık bir tasarım için yeniden tasarlanan bu çoklu katmanlı lens, ister analog, ister dijital kullanan başlangıç seviyesindeki fotoğrafçılar ve profesyoneller için ideal çözüm olacak.

Bizi Kickstarter’da destekleyerek Neptune Convertible Sanat Lensi Sistemi ve projeye özel ekstralara %45’e varan indirimle sahip olabilirsin!

Lomography tarafından, 2017-05-11 tarihinde ve #donanım #haberler başlığında yazıldı.

Gördüklerin hoşuna gidiyor mu? Mutlu Yıllar sayfamızdan sana ilham olacak makalelere ulaşabilirsin. Oradan aynı zamanda Lomography Çantası kazanacağın bir yarışmaya katılabilir, çok eğlenceli bir test çözebilir ve günlük tekliflerimizi öğrenebilirsin!

Daha İlginç Makaleler