Neptune Convertible Sanat Lensi Sistemi: 50mm ile Sokaklardan Stüdyoya

Hedefin manzara, mimari, moda ya da portre çekmek olsun, sınırsız olasılık sunan, güvenilir bir lense sahip olmak çok önemli. Şık ve elde üretilen Neptune Convertible Sanat Lensi Sistemi burada öne çıkıyor; hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için tam ve kompakt bir çözüm. 35mm, 50mm ve 80mm farklı sabit odak uzaklığına ship üç değiştirilebilir ön lens elementi ile kullanış ve özgürlük sunuyor. İnanılmaz keskinlikte fotoğraflar bekleyebilirsin, ya da kırılgan bir bokeh etkisi istiyorsan, özel diyafram plakalarından birini kullanabilirsin.

Günlük olayları kaydetmek ya da stüdyo ortamında moda fotoğrafları çekmek – 50mm odak uzaklığı hepsi için ideal.

Fotoğraflar: Lorenzo Scudiero, Kurt Prinz, Jonathan Taylor

Neptune Convertible Sanat Lensi Sistemi ile her şeye hazırsın!


Neptune Convertible Sanat Lensi Sistemi ile yeniden Kickstarter’dayız — tüm fotoğrafçılık olasılıklarında ihtiyacın olan her şey bir arada. 35mm, 50mm ya da 80mm sabit odak uzaklığına sahip, değiştirilebilir üç ön lensten birini kullanarak, tek bir lens sistemiyle, her çekim durumuna hazırlıklı olacaksın. Fotoğraflarının çevresine güzeller güzeli kırılgan bir bokeh etkisi için altı farklı diyafram plakasından birini kullanıp, sınırsız yaratıcılık kombinasyonunu deneyimleyebilirsin Charles Chevalier’in orijinal keşfinden esinlenilip pürüzsüz ve şık bir tasarım için yeniden tasarlanan bu çoklu katmanlı lens, ister analog, ister dijital kullanan başlangıç seviyesindeki fotoğrafçılar ve profesyoneller için ideal çözüm olacak.

Bizi Kickstarter’da destekleyerek Neptune Convertible Sanat Lensi Sistemi ve projeye özel ekstralara %45’e varan indirimle sahip olabilirsin!

2017-05-15 #donanım

Daha İlginç Makaleler